@kaczor.kcr: #Meme #MemeCut

Polonista.
Polonista.
Open In TikTok:
Region: NL
Wednesday 24 June 2026 12:37:15 GMT
751278
24400
169
42621

Music

Download

Comments

odpalto0909
odpalto0909 :
to jest takie prawdziwe że aż śmieszne😂
2026-06-25 08:48:23
52
mientowy26
szumi28 :
ja dziś idę na 12 będzie ciekawie termometr już pokazuje 28 a 10 jeszcze nie ma
2026-06-25 06:53:29
48
wronka1992
wronka1992 :
właśnie zaczynam zmianę 🔥
2026-06-25 11:48:29
1
rafter.hanys.slzo
Rafter Hanys (SlĄzOk To Jo) :
Nie narzekać 😂
2026-06-25 10:53:27
5
damiandziala
damiandziala :
Tylko 34 😎😎😎
2026-06-25 10:06:57
18
pozi131
pozi99 :
kto zna tytuł filmu? 😁
2026-06-25 14:23:12
0
spaghetti1690
🩷spaghetti!🎀 :
u mnie nawet pić nie dają 😅
2026-06-24 21:17:24
5
delfi_nka
xyz :
u mnie nawet wody nie kupują.. jeżdżę do pracy z własnym wentylatorem
2026-06-25 07:11:33
3
westbambm
🇵🇱Slawek Nowak SLK🇩🇪 :
właśnie wróciłem z pracy 39stopni a ja bez cieplej kurtki byłem 🔥🔥🔥😅
2026-06-25 01:25:45
3
adamsmolana
Adam Smolana :
A mi w trasie wczoraj padła klima a dziś rano awaria ładowania A do Domy 720 km Powodzenia dla wszystkich i trzymajcie się ciepło 😁😁😁✌✌✌✌
2026-06-25 03:25:14
4
wujekzniemiec
🍻🇵🇱Wuja_z_Niemiec🇩🇪🍻 :
ghost rider 1977…?
2026-06-24 21:41:43
1
jakub21522152
Jakub2152 :
Ja mam w pracy po 40/50°
2026-06-26 16:39:24
2
kamilwqzzx04
➑➑➑ :
Takie tam skromne 50+
2026-06-25 10:07:56
0
pavlo1225
Paweł Bartłomiej Kli :
nie w pl i nie przy bruku
2026-06-25 17:22:06
3
zielonadolina67
zielonadolina67 :
na magazynie
2026-06-25 19:23:17
1
paweramzes
Fenix SLU :
a co dopiero jutro i weekend
2026-06-25 17:15:11
1
pawel1985luty
Paweł Ziaziulia :
Żegnam się 😞
2026-06-25 08:49:57
6
sasha_tic_tok
sasha :
2026-06-24 20:25:28
12
diamencik2113
sabi :
2026-06-24 20:04:06
4
magic33356
Magda :
znam to wczoraj mieliśmy 35 w środku 😁😁😁
2026-06-25 02:41:11
1
sezamowy_wojownik
Sezamowy :
Pracuję na chłodni 😁 7° non stop🥰
2026-06-25 09:28:34
3
krzysztof.maximus
Krzysztof Krzyś :
dajta już zimno jak czerwcu tydzień temu blus 12 i wiatry i deszcz non stop😭😭🤔🤔
2026-06-24 21:55:48
3
grzesiu26
Grzesiu🇵🇱 :
u mnie 16ºC 😂
2026-06-25 10:44:45
1
juniorjunior9368
junior junior936 :
Gdzie...???🤣
2026-06-24 21:59:58
3
tiddey188
Naczelny_Hejter_ Internetów :
grzeje fest 😁
2026-06-25 12:43:42
1
To see more videos from user @kaczor.kcr, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About