Я так вибрала каву , також не пройшла співбесіду. Це була вакансія на баристу 😁
2026-06-24 14:44:06
164
VLADYSLAV AMDович :
HR з threads 🤣
2026-06-24 16:52:48
0
mr moris :
мені на співбесіді задали питання яке звучало так: "якби ви були об'єктом на якому сидять, яким би ви об'єктом були?"
2026-06-24 16:20:03
9
username_admin_1 :
У норм компанії на співбесіді одразу пропонують 100 грам .
2026-06-24 14:52:29
15
Лера :
я яка не п'є ні чай ні каву😅 ну проста так проста😅
2026-06-24 14:05:06
17
Mother of Birds :
Не пийте нічого в стрьомних місцях
2026-06-24 15:18:41
3
Назар MaEstR0 :
я не завжди можу обрати каву, хоч її люблю, але бувають проблеми з тимком. Чай в принципі не люблю. Що за тупий тест?
2026-06-24 14:04:23
8
Hasmik & lifestyle :
Якщо на вулиці жара то я хочу воду. Каву не пʼю навіть якщо дають безкоштовно, бо думаю що вона галіма і випʼю її в улюблену закладі або вдома бо я її смачно готую. А вонючу каву в офісі я не хочу пити.
2026-06-24 15:05:50
8
Vgetman :
Можна показати свою фінансову грамотність- попросити каву з цукром і вершками. Коли це все принесуть- випити каву а цукор і вершки(якщо в одноразових пакетах) покласти собі в кишеню
2026-06-24 14:24:27
19
Proff_egg :
раніше дивились що буде робити з чашкою...
2026-06-24 14:42:58
5
Вікторія :
Я колись заповнювала анкету на вакансію по типу дірект менеджера, і там було приписано що ми обираємо кандидатів спираючись на «дизайн людини» (це типу астрології шось), було років 5 тому, але смішно то згадувати
2026-06-24 18:55:54
0
Alona :
Я будую кар'єру в HR
Сумно, що ви нормальних ейчарів не бачили
2026-06-24 15:33:52
3
marliks7 :
Привіт дивися в мене питання я хлопець 16 років наступного року буду складати НМТ але зараз проживаю в Іспанії і тут тоже буду писати їхнє НМТ але за 2 роки. І я можу поступити на заочне в Україні якщо добре зроблю НМТ і тут за два роки ще поступити очне але вже в Іспанії. І тут питання для чого мені це буде потрібне в мене в цілях це стати підприємцем і заробляти на своїх речах щоб не працювати на дядю і я думаю що що освіта для цього не дуже потрібна. Дякую за твій контент дуже мотивує
2026-06-24 14:32:52
0
Братик Андрюша :
я би вибрав те що дороще , бо мені ж це буде безкоштовно
2026-06-24 15:56:45
0
Андрій632@ :
а якщо сказати коняк або віскі
2026-06-24 14:05:06
1
. :
а я не пью не чай не кофе
2026-06-24 19:24:22
0
Marvin._.224 :
Пфф, мне осенью 2022 задавали вопрос "Кем вы себя видите через 5 лет"
2026-06-24 18:32:05
1
HH :
я не пю каву бо зразу ригаю маю таку алергію, чай пю рідко, колись любила зара ні, води тоже не пю, а пиво вони не предлагали😂
2026-06-24 18:30:13
0
Anna :
тю,а якщо я вже випила 2 кави і не хочу
2026-06-24 19:06:42
0
Faust :
віскі завжди проси
2026-06-24 18:46:55
0
plesenb :
Я не люблю кофе, а чай не пью никогда кроме утра или вечера, че за бред
2026-06-24 18:51:17
0
Rabbit zone 🐇🇺🇦 :
буде сидіти і ганяти чаї на роботі😅
2026-06-24 18:50:21
0
cryptodoge :
якщо людина вибрала воду ,вчора вона бухала
2026-06-24 14:01:35
0
To see more videos from user @antipsy, please go to the Tikwm
homepage.