najlepsze jest te gadanie że ma z kilometra i idzie lewym.. Ja ma dniowe i też chodzę lewym aż miło 😉
2026-06-24 18:40:21
24
Miszor :
Armaneeee i co teraaaaaaa
2026-06-24 17:15:21
12
thepaulsadowski :
Gadu gadu przez radyjko a tu nagle jazda dwoma pasami jednocześnie i po linii ciągłej. Słaba podzielność uwagi jak na kierowcę.
2026-06-25 11:56:25
7
O co chodzi :
A ja nie rozumiem patologi czy z kilometra czy dniówka 😂😂😂 na dniówce też się jedzie bo po co w budzie być 10 godzin jak można być mniej... Nie spieszy się tylko ten co ma na godzinę płacone... Na wywrotce to my po 7godzin staliśmy nieraz bo koparka się zepsuła czy coś i finalnie po 8 godzinach przy kawie herbacie w blaszaku szło się do domu
2026-06-24 20:14:39
65
Piotrek6512 :
thebill i pokazuje to w necie
2026-06-24 18:07:30
9
Dejw :
same fachury
2026-06-24 19:48:04
22
Wyimaginowany :
2026-06-24 19:35:35
23
TenTypScania :
😂😂Podobną gadkę słyszałem jak byłem na tej zwezce na tym samym pasie co ty 😂😂
2026-06-24 20:51:47
10
Skorpion :
Aż do momentu jak przyjdzie do zapłaty.
2026-06-25 19:25:30
8
patryk5803 :
Tiktokowi zawodowi
2026-06-25 01:59:57
1
dyyrjhxyygjt :
przez ciebie są większe korki na drodze dziękuję ci bardzo
2026-06-24 21:02:19
1
pawelczyk77 :
Prawidłowo 😁😁
2026-06-25 05:02:57
8
animac757534 :
źle ci nie powiedzieli
2026-06-24 23:25:18
2
snoi :
bardzo dobra robota 😁
2026-06-24 18:21:40
2
Majki_Bus_Driver :
ładny bait 🤣
2026-06-24 18:17:57
2
Zenwerski :
XDD
2026-06-24 17:33:38
1
olo_pelowski :
Jak ja się cieszę że rzuciłem to gowno 😅
2026-06-24 22:04:13
4
patatajniaaa :
to ci się udało 😂
2026-06-24 20:47:49
1
To see more videos from user @golota_98, please go to the Tikwm
homepage.