Я б краще помер ніщім ніж сидів би там де я зара) але насправді в армії дуже багато плюсів 1) нові друзі, спілкування з абсолютно різними людьми 2)жорстка чоловіча романтика - автомати, дрони, великі машини, справжне побратимство 3) в Армії ти бачиш справжню реальність, і перестаєш бути інфантильним дибілом ( ну в мене так було) 5) армія дисциплінує і змушує роздвинути уявні кордони своїх можливостей 6) дуже жорстка переоцінка цінностей, пиздостраждання, гроші, якісь сиюмінутні задоволення, фейк друзі, перестають мати значення, і ти бачиш хто і що по справжньому цінно. Мінус в армії лише один - можливість забаранитись) або втратити здоровʼя, але дуже багато людей в армії не служать на бойових посадах і цей ризик мінімальний
2026-06-25 20:03:47
2
user7085060504241 :
😂😂😂робота не для всіх🤟🤟
2026-06-25 20:15:06
0
кузя :
ти його сам копав
2026-06-25 21:36:30
0
SPEC :
😂😂😂
2026-06-26 07:00:02
0
Игоорь Тверен :
👍👍👍
2026-06-24 18:12:55
3
wladimirandreevic :
💯
2026-06-25 14:12:20
0
Oлексій Добрий :
🇺🇦💪😁
2026-06-26 02:18:37
0
ser :
😁😁😁😁👌👌🤝💪
2026-06-25 12:55:53
0
Tatarin :
,,👍👍👍👍🔥🔥🇺🇦🇺🇦
2026-06-25 19:50:55
0
Игорь :
💯💯💯
2026-06-25 18:18:23
0
Сергей Ткачов :
💯💯💯
2026-06-25 17:58:17
0
Натали :
💯
2026-06-25 17:57:33
0
🔥Дядя Вітя🔥 :
👍🏻👍🏻👍🏻
2026-06-25 13:24:54
0
yarikmik :
🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-25 14:12:16
0
Дмитрий Алимов148 :
😂😂😂
2026-06-25 13:29:28
0
Оксана Титаренко :
💙💛🇺🇦🙏🙏🙏❤️❤️🥰🥰
2026-06-25 21:02:30
0
DONBAS-BARABASS89 :
😂😂😂😂😂
2026-06-24 18:35:23
2
Павло Володимирович :
😁😁😁
2026-06-24 19:55:57
0
To see more videos from user @andreykozachok0, please go to the Tikwm
homepage.