Очевидно і помітно ,що мила та гарненька дівчинка 🥰
2026-06-24 20:35:25
103
Diana Sayan :
У нас уши проколоты и люди все равно вечно спрашивают пол ребенка 😅
2026-06-24 18:42:11
47
Олександра Луців169 :
Я теж Олександра,і в нас скорочено більше прийнято дівчаток називати Леся,а от хлопчиків Саша
2026-06-24 21:09:53
5
nastia_osiiuk :
І в мене донечка Сашуня 😍 А старша Ярослава ❤️
2026-06-24 20:46:57
4
Oli4ka :
У вас дуже красива дівчинка🥰а з таким стикаюся усі мами Сашунь☺️
2026-06-24 21:10:13
2
Владислава Дранчак :
у нас теж Олександра називаємо її Сандра, до року теж було коротке волосся і казали що хлопчик але я не звертала на це увагу ☺️☺️☺️
2026-06-25 05:46:51
1
Nella_Mariposa :
у нас дівчину на таке ім'я скорочували Сандра
2026-06-25 06:03:29
1
Ekaterina Avramenko :
В мене Богдана, ми називаємо Бодька
2026-06-24 21:12:28
1
Наталі :
ми тоже в рожевому і нас теж вважають хлопчиком😁😁😁
2026-06-24 19:39:24
1
Олександра Григор’єва :
Я теж Саша і волоси довго не росли😅
2026-06-24 18:39:21
1
... :
колір немає гендеру
2026-06-25 20:01:08
10
S.A.S.H.A🦋🤍 :
мене теж звати Олександра і де хто пише ти хлопець😁
2026-06-24 18:57:01
2
Meri :
Та бо яка саша,ОЛЕСЯ,ОЛЕКСАНДРА
2026-06-24 20:16:07
0
Ірина Леонідівна :
ви такі не одні ,нам 1.1 рік і нам також кажуть що у мене хлопчик "її звати Аміна "
2026-06-24 19:00:04
1
Lаrysa Pykhtina :
Так😂люди іноді вражають мене
2026-06-25 07:25:27
1
кейри :
Олександра можно наверное ещё Олекса, и Олена?..
2026-06-25 14:05:44
0
🤍🌸Анастасия 🌸🤍 :
у меня два сына, и постоянно говорят у нас девочки 😂😂😂
2026-06-24 14:30:27
5
ivanysikkkkkk :
Леся часто кажуть
2026-06-24 20:38:12
1
Лілу🐾 :
Я також Олександра,для своїх Сашка. Мені 30рочків якщо щось. Я заборонила себе називати Саша!!! Я Сашка. Якщо з другого разу не доходить. Тоді я відразу стаю Олександра Олександрівна і не менше 😂🥰
2026-06-24 16:23:13
2
𝓐.🦋 :
в нас теж донечка Олександра 😁
2026-06-24 20:02:02
3
🥥𝓚𝓪𝓽𝓮𝓻𝓲𝓷𝓪🥥 :
В мене донька Аня. Її до 3 років називали хлопчиком, і волосся було, і в рожевому, і в сукнях, то був «хлопчик»😁
2026-06-24 18:57:22
1
anto :
не переживайте, в мене Саша також була, і всі хлопчик..
у нас постоянно малого называли девочкой,ходил в оранжевом комбезе
2026-06-25 05:26:37
1
Леся Олійник :
Я Леся і по паспорту Леся , маю сестричку Сашу яка сама і назвала😂, але хрестили , вінчали і коли я була мама хрещеною то Олександра. І да те що називають який хлопчик я думаю що то не через імʼя., а більше через одяг.
2026-06-25 12:01:57
1
lk_✨ :
В мене син Саша, в садочку є дівчинка Саша, він її обожнює 😅❤️
2026-06-24 19:45:08
0
To see more videos from user @vika_bugrimenko, please go to the Tikwm
homepage.