Джантите са топ,ама някак си не изглеждат добре на М2ката
2026-06-24 14:14:04
281
коцето :
със старите джанти на мен ми харесва повече
2026-06-24 14:33:02
707
georgii :
Парите не купуват вкус миличка...
2026-06-24 17:18:41
44
stanislav atanasov :
Ми неее определено не и отиват
2026-06-24 14:35:00
135
CryptoScout :
Гаранция, че не ти харесват тези джанти...
2026-06-24 18:25:39
46
Ani Anelia :
Старите джанти са по хубави
2026-06-24 16:13:43
34
supercharged :
Ще те разочаровам,ама не седят добре….изобщо даже…..
2026-06-24 14:53:40
78
awwdenis :
Старите си бяха топ заеби
2026-06-24 16:06:26
68
BFerad94 :
Аз мисля че оргиналните са по хубави но въпрос на вкус 😊😊😊
2026-06-24 14:34:45
55
Петър Данов :
Джантите са красиви, но не мисля, че стоят естетически добре на М2-ката.
2026-06-24 14:30:25
98
Петър Шуманов :
Старата джанта топ, новата изглежда като пластмаса от Тему, боядисана в крайпътен гараж. 😒
2026-06-24 16:07:55
40
Spas :
Кви са тея джанти новите…..😭
2026-06-24 14:15:49
63
Alkin :
За новите джанти с една дума ужассс...
2026-06-24 16:13:46
50
Vale_vh3 :
УЖАС, не си подхождат грам… Оргиналните са гръм
2026-06-24 19:55:45
24
user1546232273325 :
за жалост изобщо не и утиват
2026-06-24 15:28:16
56
georgislavkov8 :
готини са но някак си май не са подходящи за нея ....
2026-06-24 15:09:11
35
berk0N57 :
437ците бяха къде къде..
2026-06-24 15:45:08
14
Borislav Shipkov :
Ужас
2026-06-24 15:00:01
16
Stanislav Genchev :
Джантите са супер яки, но не и ходят😳😅❤️
2026-06-24 18:06:27
8
йорданов :
Честно казано тия джанти на тая кола …… кофти работа, лично мен грам не ми харесват седят и като подарени. 👌
2026-06-25 10:11:40
7
rs.rossen :
Като златен ланец са тия реплики. Оригиналните бяха по-хубави.
2026-06-24 14:52:01
15
Just_S_t_e_f_o :
Хубави са, но не са за това купе..Изглежда като Трактор. Но щом ти харесват..😂😂😉
2026-06-24 18:26:58
11
SempreMilan :
Абе и старите джанти са си ТОП👌 Незнам какво не им харесваш 🤔 😁
2026-06-24 14:22:05
58
MartYy Lukowa :
Мацка, колата си е твоя, карай си я със здраве и си я прави както ти хареса! Но и на мен със старите джанти ми харесваше повече, но това е моето мнение. Колата ще си я направиш както си искаш ❤️❤️
2026-06-24 17:50:45
7
Ivaylo Petrov420 :
2026-06-24 18:21:33
24
To see more videos from user @beata.emilova, please go to the Tikwm
homepage.