@createdby.polly: Légyszi olvasd el 👉 (Mert nem sikerült mindent elmondanom amit akartam🙈) Szóval nagyon sok videó van még a tarsolyomban innen az esőerdőből, a következő időben valószínűleg nem fogok tudni lineáris síkon haladni a videók posztolásában!-Viszont szerettem volna tudatni, hogy ez az időszak lassan lezárul. Bocsi, és köszi a megértést! ❤️🙏 #fyp #lifeupdates #költözés #australia #magyartiktok
Őszintén szólva szerintem nem a 10/10-es háttértől lesznek különlegesek a videóid. Az csak ráadás. Ami igazán megfogja az embert, az a mosolyod, az életkedved és az a lelkesedés, amivel minden új kalandba belevágsz. Nem is gondolnád, hány ember napját teszed jobbá néhány perc alatt. Az enyémet biztosan. Kicsit sajnálom ezt a búcsút, de kíváncsian várom a következő fejezetet, mert ha ugyanazzal az energiával vágsz bele, akkor azt is öröm lesz követni. 😊
2026-06-24 14:55:59
69
Adrienn Szücs :
nem az esőerdő miatt követlek, hanem, mert.kedves és mosolygós vagy 🥰
2026-06-24 14:52:34
90
Niki :
Polly azt gondolom Tőled 10/10es az a háttér 🥰 olyan ritka szép lelked van.
2026-06-24 15:33:00
22
Mia :
Egy igazi kis napsugár vagy, bárhová visz az utad, szívesen követlek. Nem a hely, hanem a sugárzó, kedves személyiséged az, amiért elkezdtem nézni a videóidat. Szuper pizitív, bátor csajszi vagy, csidákkal teli életet kívánok neked, bárhová fújjon is a szél! ❤️
2026-06-24 19:07:05
2
Tiello Èkszer :
A szemèlyisèged, a jelenlèted, a bájod, a kedvessèged miatt nèzünk Tèged. Aranyos kis tünemèny vagy Polly 🫶🥰🫶🥰
2026-06-24 17:04:52
9
Erika Soltészné Krizbai :
Nem az esőerdő miatt követlek🥰Imádom a videóidat, annyi kedvesség árad belőle. És általad bepillantást nyerhetünk az Ausztrál életbe🥰🥰🥰
2026-06-24 19:59:34
1
Böbi :
Igazából sajnálom, hogy nem látjuk a szép tájat. Viszont annak szívből örülök, hogy folytatod. Nem csak a háttér miatt szeretjük a videóidat, hanem a személyiséged miatt. ❤️
2026-06-24 17:15:18
7
Szabadság 🙏 :
" Megszerettem. Megtanultam. Megmutattam. Nagyon jó volt.. Megyek tovább. " ezt érezheted. Megértem!!! 🥰🥰 Megyek veled csajszi !!!!😅😍 Tökéletesen éled az életed!! Igazabol pont ilyen SZABADnak születtünk ! Csak tele raktak minket félelemmel es gyengeséggel! Hát rajtad ezek nem fogtak ki! 🙏😘😘
2026-06-24 15:25:14
11
Zsuzska :
Megyünk veled, tüneményes csajszi vagy 🥰
2026-06-24 19:07:33
1
userzzphtuubyu :
igazad van a csúcson kell abbahagyni,Te menj elől induljunk/apropó gondoltál arra, hogy a történeted, eseményeidet, akár könyv formában is rögzítsed?/😊🥰💐
2026-06-24 19:14:20
1
Nerofire :
Nem ettől függ, hogy nézzünk.
2026-06-24 18:00:44
1
Liza Kutya :
Fxm se kovet.
2026-06-24 16:37:16
1
Tamàs Vègh :
Én csak is végetted nézlek követlek...🙂 Egy tünemény vagy lenyűgöző leányzó 🥰
2026-06-24 18:55:15
1
Sawsan :
A követés miattad van! 🥰🌺🥰 Egy tündéri, klassz csajszi vagy és szivből kívánom, hogy a következő helyed még csodásabb legyen élményekben és munkában egyaránt!🥰🤗😘
2026-06-24 15:07:46
2
🤍István :
Kár hogy otthagyod…. Hiányozni fog….. ezért néztem a videóidat, de maradok és nézem tovább…. Szép életet továbbra is leányka!!!🥰🥰🥰
2026-06-24 14:40:37
2
Zsuzsanna Stedra :
Sok szerencsét az új helyen. Nem kérdés, hogy továbbra is követni szeretnélek!❤️
2026-06-24 15:04:25
4
András Bartalos :
Én régóta követlek.Ez után is követni foglak mert a cukiságod miatt keztelek el követni.😍
2026-06-24 14:42:03
3
👣💙👑 Ancsa👑💙👣 :
Picit olyan csalódottnak tűnsz mégis ♥️♥️♥️
2026-06-24 14:42:16
1
jordan72 :
Abszolút nem a háttér miatt követlek téged, Hanem azért amilyen vagy,Nagyon jól csinálod, Az élet tele van csodákkal, egy olyan fantasztikus embernek, Nőnek ,mint amilyen te vagy....Mindig maradj ilyen,.
2026-06-24 15:03:27
1
István :
Csak nem Dampier?
2026-06-24 15:18:03
1
klikk :
cicicicici
2026-06-24 20:03:36
0
arodirge :
Brisbane? vagy Sydney?
2026-06-24 20:10:44
0
szabolcskovacs67 :
kőszi vàrom a next videot
2026-06-24 20:16:24
0
Adri Bertók :
Pedig oda akartam költözni hozzád. 🥰
2026-06-24 20:04:05
0
Hokypoky🇨🇭 :
Darwin?
2026-06-24 17:58:08
0
To see more videos from user @createdby.polly, please go to the Tikwm
homepage.