@aleksandra_kornelia: Dziś na tapet jeden z najtrudniejszych tematów - decyzja Nawrockiego o odebraniu Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy. Wiem, że temat emocjonalny, dlatego proszę o zachowanie szacunku w komentarzach. #ukraina #nawrocki #order #polityka
Mnie to już męczy czemu cały czas żyjemy przeszłością, interesuje mnie przyszłość a nie przeszłość. A Nawrocki podjął bardzo złą decyzje.
2026-06-24 16:27:02
2166
🩷🤍🩷 :
uważam, że pod względem moralnym to nie była zła decyzja, ale słuchając tego, co mówisz, to politycznie patrząc na sprawę decyzja była zła
2026-06-24 18:17:07
1926
nielubiesięuczyć :
podoba mi się sposób w jaki to przedstawiłaś przekonało mnie to
2026-06-24 15:02:50
1611
Piter☆•°* :
jaki prezydent takie decyzje
2026-06-24 15:50:27
2283
Stanley :
Dla mnie sprawa jest dosyć prosta. Uważam, że Nawrocki podjął dobrą decyzję, ponieważ Zełeński swoim działaniem udowodnił, że na ten order nie zasługuje. Twoje argumenty wychodzą z założenia że decyzja ta będzie miała jakieś ogromne znaczenie dyplomatyczne i wpłynie długofalowo na relację Polska-Ukraina. Oczywiście rozumiem taki niepokój jednak uważam go za trochę przesadzony. Rozumiem też „chłodną” kalkulację typu zyski straty. Jednak uważam, że tej sprawy nie powinniśmy rozpatrywać w tych kategoriach. Chętnie usłyszę kontrargumenty.
2026-06-24 16:33:11
424
🍓 :
nie zgadzam się z twoją opinią ale i tak szacunek za bardzo spokojne i racjonalne podejście do sprawy. tak powinny wyglądać wypowiedzi polityczne oparte na kalkulacji i argumentach a nie samych emocjach.
2026-06-25 20:55:25
175
Agata :
Mądrego aż miło posłuchać 🥰
2026-06-24 15:01:28
487
يعقوب :
Jak dla mnie to bez sensu było przyznanie mu tego orderu
2026-06-24 21:30:17
245
🇵🇱Polish army🇵🇱 :
brawo Nawrocki
2026-06-25 18:41:17
90
Solene :
Słysząc o tym wydarzeniu, pierwsze co pomyślałam to NARESZCIE. Później naszły mnie wątpliwości… Super to wypunktowałaś.
2026-06-24 15:58:19
611
olenka 🌪️ :
na początku myslalam ze to dobra decyzja prezydenta, ale po twoim rzetelnym przedstawieniu kontekstu przekonalas mnie!!! super robote robisz naprawde!!! 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
2026-06-24 15:22:12
1396
blblbkbkbkk :
nie wiem jak można mieć wątpliwości co do tego xd
2026-06-25 22:12:14
183
IrenaYa :
Brawo, dziewczyna. Wytłumaczyła wszystko tak że ciężko nie zrozumieć tej całej sytuacji 👍🏻
2026-06-24 20:55:40
283
Aleksandra Hartyn Leszczyńska :
dziewczyno uwielbiam Cię słuchać, nie interesuje się polityką, a dzięki tobie jestem w stanie poznać wiele suchych faktów i uświadomić się trochę w tym temacie:) rób co robisz, bo robisz to świetnie!
2026-06-24 20:02:15
85
Dominika Dąbkowska :
Miałam bardzo mieszane uczucia co do całej tej sprawy, ale wyjaśniłaś to w taki przystępny i logiczny sposób, że zrozumiałam faktycznie bezsens tej decyzji. Dzięki wielkie za to co robisz 🙂
2026-06-25 11:25:09
315
xxxxxx :
Kompletnie zgadzam się, że to była zła i bezsensowna decyzja, ale moim zdaniem te konsekwencje to za daleko idące wnioski. To na pewno ochłodzi stosunki dyplomatyczne, ale oba państwa nadal mają wspólne interesy i z obu stron potrzebna jest nadal współpraca. - moja opinia :)
2026-06-24 22:02:27
128
Олександра Фатєєва :
dziękuję pani, że pani myśli glowiej,a nie dupiej🙏🙏🙏
2026-06-24 22:38:35
116
misz (jack marston’s version) :
Ja mam podobnie, też początkowo nie wiedziałam jak to ocenić, ale zbierając informacje uznałam że to zła decyzja
2026-06-25 15:48:37
74
julia.blondi :
Zgadzam się z Tobą w stu procentach
2026-06-24 16:11:36
203
ewa :
niestety, nie zgadzam się :-)
2026-06-25 19:38:05
14
Pankejk!💛💙 :
Nawet nie wiedzialam o tym, dzieki za pokazanie swojej opini na temat!!
2026-06-26 07:51:06
52
malgoooooo :
Jako że nie jestem za Nawrockim tu się z nim zgadzam
2026-06-24 16:55:16
105
Renata Jastrzab :
Dziękuję za informację, zgadzam się z panią
2026-06-24 20:01:13
85
Katarzyna Sikorska :
Brawo dla Pani. Dziękuję za wyjaśnienie 🥰
2026-06-24 16:04:02
186
To see more videos from user @aleksandra_kornelia, please go to the Tikwm
homepage.