@szilagyi.szabi94: Járt már így valaki? 😄 Oke, hogy piros volt, de akk minek nyitja fel, ha utánna visszab@ssza? 😄
Szilágyi Szabolcs
Region: HU
Wednesday 24 June 2026 15:00:19 GMT
Music
Download
Comments
Politické fosilie :
Technologia 🤣
2026-06-25 05:42:33
55
Bright :
Hasonlóképp jártam en is 🙄😆
2026-06-25 08:00:55
3
lacidomonkos 79 :
Én is 😁😁
2026-06-25 10:43:08
1
Andrei Morosanu :
Îmi pare cunoscut
2026-06-25 17:44:41
2
szedresferenc :
No👌
2026-06-24 20:39:50
2
MrDimsson :
Как теперь ездить через платки😳?
2026-06-25 20:15:17
1
Czibere Jocó :
Majd folytatást szeretnénk mi lessz a sztori vége 👀
2026-06-26 08:14:20
0
A Szállító :
Igen, go tovább
2026-06-25 20:15:39
3
norbeeka83 :
Lengyelországban hasonlóan pedig kártyával kifizettem zöld volt es rám zárta mégis 😂
2026-06-25 14:38:04
3
ARTHUR :
Jártam bizony, és 2 palet mozzarella tönkre ment 🤘
2026-06-25 14:46:02
3
Gabesz :
Ezt az egyet nem kellett volna😁😁😁😂
2026-06-24 15:03:57
2
🎀Petrus🎀 :
Azigen 😁
2026-06-25 15:40:48
1
Krisztián Pintér :
olaszban igen. telepass nyitotta aztán csukta is. semmi nem lett belőle.
2026-06-24 16:42:31
3
Viktor Varga :
Szerencsére megúsztam 😂😂 pedig sose mentem át lassan 😂😂😂
2026-06-24 19:53:48
2
dyp3j2q7y1w3 :
A vonat nem vár,a sorompó áll...a lámpa meg piros volt 😁
2026-06-25 11:02:20
3
Attila_93 :
ugyan így jártam múltkor 🤣
2026-06-25 06:46:53
3
Germanas :
isigimelis🤦♂️
2026-06-26 16:45:02
0
Ionut.Ezereanu :
eu am dat in una
2026-06-26 14:23:02
0
Juras 🚛💪 :
za wolno przejechał 😂
2026-06-25 11:30:05
0
To see more videos from user @szilagyi.szabi94, please go to the Tikwm
homepage.