За 80 к . можна купити цех організувати пельмені Наталка Полтавка . Всьо …
2026-06-25 11:09:07
171
Андрей :
Тойсть 3 морозильних камери і касовий апарат 80 тисяч доларів?😂😂😂)
2026-06-26 04:10:34
57
Slyaik :
Это шлак! Давно перестал покупать!
2026-06-25 05:01:49
142
Sergiy :
Відкрив ,вложив 80$ через пів року зрозумів що ці гроши просрав.
😏😏😏😏.
2026-06-26 04:58:28
7
vghgt1 :
Продукція там на 5 з 10
2026-06-25 13:57:18
17
Максим Петров :
Якісь бариги…. Сума на відкриття 35-37000$ МакДональдс 70000$
2026-06-25 09:56:10
18
Blade :
Галю трохи розбалували
2026-06-26 09:02:27
5
Bulkin1988 :
Я уже там более 3 х лет ничего не беру они испортились максимально
2026-06-26 06:46:52
7
rider_i4 :
В стандартном магазине 4 холодильника , по 1000$ макс . Квадратура 30 кв метров магазина . Аренда 1000$ в мес . Проплачиваем еще на 3 мес вперед . Ремонт 5к макс . Продукции в закупке максимум на 5к . Куда блин еще 65 тыс ? За 65, остатка - отрываем небольшой цех, и тупо делаем тоже самое и зарабатываем не 15-20% маржи а 100.
2026-06-25 12:59:21
17
Sasha85 :
Галя в шляпу превратилась. качество - гуано
2026-06-24 16:19:16
72
Serhii Slava :
🤣🤣🤣
20 000 $ - перший внесок приміщення у іпотеку, 40 000 $ - ремонт, обладнання.
20 000 - закупівля товарів та інших.
+ своя торгова марка.
Не благодаріть.🤣🤣🤣🤣
2026-06-25 11:27:01
6
Pepsicolkin :
У нас на рынке конура размером с ванную и в ней пару холодильников ! 80 тысяч ?😂😂😂😂
2026-06-25 07:01:27
28
LilyDalas01 :
а скільки років окупності бізнесу ?
2026-06-25 09:57:46
5
PaPa ReX :
Ценик овердохуя, продукция шлак
2026-06-25 12:21:45
17
MadMahmed :
купите за 80 квартиру и сдавайте, те же 15 в месяц только без гемора
2026-06-25 16:50:20
13
Дмитро :
Сколько не покупал в Гале балуваной , не вкусно, ничего не понравилось (((
2026-06-25 11:37:39
5
max17.2 :
😂 які 80 тис) звичайний кіоск
2026-06-25 19:30:33
5
Яна🌟 :
хто каже шлак - це франшиза. і все залежить від конкретної точки продажу.
2026-06-25 06:45:21
7
Zack :
А що там коштує 80к? 5-6 холодильників і приміщення?
2026-06-25 06:50:37
7
AlexNonExpert :
у нас галя балувана стоїть в коридорі тц, 2 холодильники і продавець, це 80 к? 😁
2026-06-25 07:48:17
5
Procraft :
Надіюсь вона закриється безповоротно
2026-06-25 02:40:15
5
HDMatrix.pro :
милтайм 50к$. нахер та галя
2026-06-25 18:26:11
3
ваня :
Ні, не на сьогоднішній, через 7 років приблизно.
2026-06-25 11:27:54
3
Стрет :
а что врачи говорят?
2026-06-26 04:50:54
3
Alex :
100 лет окупаемость
2026-06-25 12:10:41
1
To see more videos from user @100_brendiv, please go to the Tikwm
homepage.