а як юридично співробітник має повернути з/п? По договору, зрозуміло. Але як це регулюється законодавством?🤔
2026-06-24 17:15:10
344
peach_montanaa :
Цей B1 дуже часто виявляється «ми розглядаємо кандидатів з рівнем С1, нажаль вимушені вам відмовити :((«
2026-06-24 15:58:42
234
sour candy :
звука нема
2026-06-24 16:00:11
31
Фольга :
В сенсі віддати ЗП, якщо звільнишся менше, ніж через 1.5 року
2026-06-25 09:41:19
23
usercibnzu164s :
ну если 300 в день, то жить можно
2026-06-24 16:36:36
60
Сотрудник :
Ну если прийти нулевым и учится то еще ок. А так прийти с знаниями и работать за нихуя
2026-06-25 08:02:14
29
mnmklp :
а скільки хочуть щоб віддали після звільнення??
2026-06-25 08:08:16
2
Viktoria :
як мідл дизайнер дизайнер кажу, тут вимоги мінімум на сіньора 😅
2026-06-24 20:23:36
28
Leprikon :
Люкси пробили дно… а раніше норм аутсорс був… жесть…
2026-06-24 16:02:29
20
Demetros :
у армії зараз зп 20к, це при 450 баксів
2026-06-24 23:17:15
4
kuharkonditer :
у них ещё заморозка ЗП с осени 23 года.
2026-06-25 14:18:14
1
tanya_:0 :
звука немає
2026-06-24 16:09:10
3
Konekt_julia🇺🇦 :
Люксофт
2026-06-24 18:22:35
5
user8710939823206 :
вперше бачу таку роботу, де не тобі платять за те, зо ти працюєш, а ти маєш платити)
2026-06-25 01:23:56
4
airguns :
звук є
але ця переписка це фейк
2026-06-24 16:20:26
0
majin :
контора ещё жива?
2026-06-25 05:59:23
0
myprettyCharlotte :
де звук?
2026-06-24 16:17:21
0
ZooM :
голосно сказано
2026-06-24 16:15:18
3
Kristina Aleksandrovna :
нема звуку😳
2026-06-24 16:10:45
1
hetytrequhfrgbju :
Люксофт😁😁 ммм😁😁
2026-06-24 20:52:42
3
pinkie_panda🇺🇦 :
звука немає(
2026-06-24 16:17:42
0
Інна Любомирівна :
та камон, це ж кожна 2 вакансія на work. я про досвід для джуна. Або прикол : пишуть без досвіду, але перелік обовязків як сеньора😆 і це за 15 000 на аі креатора
2026-06-25 14:44:53
0
Ivan Abramyk :
Зроби таке про архітекторів. Цін нема взагалі, а якщо є то це вже для головних архітекторів. А так на початку ЗП від 8к до 18к грн. Якщо працюєш 3+р - приблизно 25-28к. Удачі
2026-06-25 10:53:09
0
missmurka :
В мене така ситуація була на одній роботі, наша з аграрією типу пов'язана, назву точну не пам'ятаю. Там там умови огого були, зп копіїшна. Як виявилося вони ще окремо для студентів пишуть магістерські і наукові роботи. Але ніколи не забуду як в мене відібрали трудову книгу. Всю зп що виплатили, прийшлося повернути компанії 🥲. Тупо 2 чи 3 місяці просто так за безкоштовно працювала.
2026-06-25 09:47:59
0
To see more videos from user @bez_pontovaya, please go to the Tikwm
homepage.