То ви ще молодий я касету перемотувала олівцем. І памʼятаю у дядька був модний програвач з пластинками😁
2026-06-24 16:36:07
47
Анюта Павленко :
41😁, ми бачили ще більше всього 😅
2026-06-24 19:08:50
19
Lovesuninna300115 :
Я бачила як по тел показували Лебедине озеро,як на новий рік готували крабовий салат ,бо це була святкова страва,я прожила пів життя на сьогодні не маючи телефону і бачу як сучасні діти і 10 хвилин без тел не протягнуть.в нас не було коли,фанти ,али було юппі і інвайт…Час змінюється і це чудово,що можна прожити все це в одному житті
2026-06-25 06:14:55
1
Ольга•SMM•Ірпінь :
І життя тільки починається 💪
2026-06-25 08:21:05
0
Khrystyna.Lesnianska :
Щось в цьому є
2026-06-25 07:57:36
0
♥️✨Oksаna✨♥️ :
теж таке питання 🤔😂😂
2026-06-25 06:32:18
0
Анастасія Кльофас :
Мені 26🥺
2026-06-24 21:52:24
1
Мар'яна Голойда :
навіть не задумувалась про це
2026-06-25 07:10:16
0
🪬M777🪬 :
А как будто чуть больше
2026-06-25 06:58:46
0
💕Януся💕 :
Мені також 31 і я теж не розумію як це можливо 😂😂😂😆😆😆😆
2026-06-25 05:10:56
0
Миколаївна :
технологічний прогрес😁
2026-06-24 21:05:21
0
🪻Ганна Ярова🪻 :
Інтернет зʼявився в Україні у 1990 році😊
2026-06-24 19:31:29
0
Игорь :
46
2026-06-24 21:28:47
0
JarMar :
А з касет на cd dvd перехід ти проморгав?)
2026-06-25 05:36:31
0
Дарія Романівна :
І на фоні цього всього досі існує війна
2026-06-25 02:56:43
2
Ukrainian woman :
я ще більше бачила)) і від того ще страшніше
2026-06-25 05:08:24
1
Інна :
Світ за останні 35-40 років зробив колосальний стрибок у всьому. Час летить з неймовірною швидкістю
2026-06-24 20:52:46
3
Відеограф📍Одеса-Ольга 🤳🏼 :
🤣Тьоті Олі майже 40 рочків,у мене в дворі досі стіл-книжка,під який я пішки ходила,поки взрослі гості виходили в двір на перекур-зливала з чарок горілка і пила думаючи шо то вода😆🙈
2026-06-24 16:42:17
1
Anchous :
Колдунство какое-то 😁😂
2026-06-24 19:41:22
1
#Людмила# :
Аж сльози з'явилися на очах, від стільки всього пережитого нами👍
2026-06-24 18:51:13
0
Сонячна ☀️ :
насичене життя, правда?🤭🤣🔥🔥
2026-06-25 07:33:58
0
styusya :
мені лише 42, бачила розпад імперії, і от чекаю розпад ще однієї🔥 я навіть встигла поносити шкільну форму з фартухами і сменку взуття
2026-06-25 06:58:47
0
iren_sergeevna :
але машини досі не літають))
2026-06-25 07:02:25
0
user467 :
😂😂😂
2026-06-24 15:48:56
1
💙Galyna💛 :
😁😁😁
2026-06-24 16:57:27
0
To see more videos from user @vengerom, please go to the Tikwm
homepage.