@piotrleepeck: Story Time - Kobieta odmówiła zapłacenia za najdroższe steki w restauracji. Powód mnie zaskoczył. #storytime #dc #fyp #dlaciebie #polska

Piotr Lipka
Piotr Lipka
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 24 June 2026 16:01:55 GMT
108297
1841
71
91

Music

Download

Comments

czarownica1978
Czarownica 1978 :
W Lublinie nie ma starówki. Jest Stare Miasto
2026-06-26 11:49:59
27
polnyzapierdalacz0
polnyzapierdalacz :
starówki nie ma w lublinie, jest tylko stare miasto
2026-06-25 09:19:57
56
marimari5423
Mari :
Nie ma starówki w Lublinie.
2026-06-25 04:39:55
29
marcinmyszorek
pococikapusta :
Stół i wół
2026-06-24 22:00:02
86
piotrpyra1
Piotr Pyra :
Starówki nie ma w Lublinie
2026-06-25 10:08:07
12
jola.19
Jola :
W Lublinie nie ma Starówki
2026-06-25 16:38:28
7
ja2026.0
Anka41 :
stare miasto 👌♥️,a steki świetne tam♥️👌
2026-06-24 23:14:37
5
grzegorzseler
Seler :
Co to jest "steka" 😎?
2026-06-25 05:37:01
3
monika.jdruszczak0
Monika Jędruszczak :
Stół i Wół, 3 steki 1000zł
2026-06-25 21:46:11
10
kasia.wiska4
Kasia Wiska :
dobreeee 😅😅😅
2026-06-24 16:31:45
2
zdzichu9969
zdzichu :
same przygody....
2026-06-24 19:34:10
5
patrycja.878
Patrycjaa :
gdzie te dobre steki?😂❤️
2026-06-25 07:54:13
0
stefania6477
Stefania :
fajny syn 🥰
2026-06-25 07:18:27
9
agnieszkalefik
💊Agnieszka 💊 :
😂😂😂 Dobrego dnia 🤘
2026-06-24 16:12:54
1
bonibo17
Bonibo17 :
No i ❓❓❓❓❓❓❓
2026-06-25 14:32:31
5
krzysztofstryj
Wujek Krzyś :
Podaj model okularów . Świetne są :)
2026-06-25 21:43:23
1
grazynannna
Anna Grażyna Piórkow :
i ????
2026-06-26 16:51:02
0
grodziskrocks
grodziskrocks :
Mmm. Black Angus Porterhouse, mniam, mniam.🤗
2026-06-25 21:15:08
1
niepatrzwdol
nie patrz w dół :
Szanowny Panie, w Lublinie jest STARE MIASTO, nie ma Starówki.
2026-06-24 17:43:50
53
stawonogi0
stawonogi :
stół i woła pól
2026-06-24 20:01:31
8
leszek.perz
Leszek Perz :
braci Grimm było dwóch a on to trzeci BENKART
2026-06-24 19:48:43
6
zziuteks
zziuteks :
w lublinie jest stare miasto nie stsrówka. ona jest w orginale...
2026-06-25 22:36:24
3
nem01_2
Nemo :
Słabe masakra 😳
2026-06-25 05:04:35
3
venom1fa
venom :
ostatnio widziałem podobną sytuację. Jak wyszliśmy do restauracji to syn bardzo głośno rozmawiał z menadżerem i mówił że to już jest drugie zgłoszenie najpierw w jego daniu był włos teraz jego mięso jest niedopieczone on domaga się rekompensaty i tak dalej. babka oddała.mu siano, on poszedł do stolika gdzie siedzieli jego rodzice. powiedział że wychodzi. rodzice zjedli obiad, normalnie zapłacili i wyszli.
2026-06-26 16:10:19
0
drzon.rambo
Drzon Rambo :
w lublinie starówka wygląda jakby w goowno zapałek nawtykał 👌
2026-06-25 07:26:15
3
To see more videos from user @piotrleepeck, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About