@romayemets: 🍦Таке морозиво в магазині не купиш! Ніжне, ароматне та дуже просте у приготуванні🍦 🔒 Більше секретів — у Telegram (посилання в шапці профілю) 👉 Або переходьте за прямим посиланням: https://t.me/romayemets11 Без зайвих складнощів, без спеціальної техніки та з дуже простих інгредієнтів. Ніжне, вершкове, ароматне і неймовірно смачне. Саме таке морозиво хочеться готувати для всієї родини знову і знову. 📝 Інгредієнти: • Вершки 30–33% — 1 літр • Згущене молоко — 500 мл • Ванільний екстракт або ванільний цукор — 1 ч. л. Морозиво розділити на 3 рівні частини: 🍫 Перша частина: • 1 ст. л. просіяного какао 🍒 Друга частина: • 200 г нарізаної журавлини • 1 ст. л. полуничного варення 🍦 Третя частина: • Залишаємо класичне ванільне морозиво Приготування: Збийте холодні вершки до пишної маси. Додайте згущене молоко та ваніль, акуратно перемішайте. Розділіть масу на три частини та додайте відповідні наповнювачі. У форму викладіть вафельний корж, залийте морозиво шарами, зверху накрийте ще одним вафельним коржем. Поставте в морозильну камеру мінімум на 5–6 годин до повного заморожування. Потім дістаньте, посипте кокосовою стружкою та мигдалевими пластівцями, наріжте на зручні шматочки й насолоджуйтеся неймовірно ніжним домашнім морозивом. Смачного! ❤️ #морозиво #домашнєморозиво #рецептиморозива #кулінарія #смачнорецептів

Рома Ємець
Рома Ємець
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 16:06:27 GMT
1074046
38516
664
22819

Music

Download

Comments

mira.odessa
Mira Odessa :
Я за цену литра сливок,куплю кило мороженного и не буду морочить голову.
2026-06-24 22:09:52
370
user1784870475618
user1784870475618 :
Вітаю!Як Ви гарно,так старанно пояснюєте, одразу видно, що Ви любите свою справу,роботу.Успіхів Вам!❤️🥰💐
2026-06-24 19:10:16
150
user79058133600135
Тетяна Гудима :
він звісно простий, але ж сливки за літр 400 гривен не меньше
2026-06-25 04:26:48
78
user1446942618056
Ksenia :
От не розумію як у людей не розвинене абсолютно логіка та критичне мислення🤦🏼‍♀️Бачать скільки коштують базові інгредієнти для морозива, розуміють що дорого, а подумати з чого зроблене дешеве морозиво в магазині вже не думають🤦🏼‍♀️Я коли купую сосиски чи ковбасу і бачу шо ціна нижча за ціну мʼяса - не беру їх, тому що розумію що там мʼяса немає! Так само тут🤷‍♀️Якщо хочете щоб було натуральне і корисне - воно коштує! 🤷‍♀️
2026-06-25 09:37:41
30
user1828727855939
Валентина Драга :
дишевше купить морозиво а сливки дуже дорогі
2026-06-25 14:50:47
28
3than.to
Ethan :
В репостиках кошечки💞
2026-06-25 15:38:21
58
morkotyn
Наталья М :
Зробила! Одне - Поолуничне, Друге - Шоколадне. Супер! Смачне! Дякую!
2026-06-25 08:38:04
31
melnyk_ivanka0923
Іванна Мельник :
Щось дуже дороге це морозиво. За такі гроші купити простіше і смачне
2026-06-25 09:26:48
26
olenaosmsh
LENA :
вершки зараз як золото, то не дуже воно і просте, скоро золоте та ще і згущене молоко, капець
2026-06-25 20:24:46
14
user1814420285839
Любов Холод :
СУПЕР МОЛОДЧИНА ДЯКУЮ ЗА РЕЦЕПТ СОНЕЧКО ДАЙ БОГ ТОБІ ЗДОРОВЯ КРІПКОГО МИРНОГО НЕБА ДУЖЕ ДУЖЕ ДЯКУЮ
2026-06-25 12:21:17
39
user18820843509620
Алла Сергиенко так :
Дякую Вам за чудовий рецепт та щиру українську мову.Успіхіа Вам у Вашій справі.
2026-06-25 04:43:08
35
valentyna.skoblet
valentyna skobletska :
это будет очень дорогое мороженое
2026-06-24 20:49:10
42
user5084340481800
Наталя :
дуже люблю морозиво приготую обов'язково дякую Вам
2026-06-25 04:52:10
17
.malina.life
Світлана Malina Life :
ДЯКУЮ ЗА РЕЦЕПТ. УДАЧІ ВАМ!
2026-06-25 13:56:26
6
user87775049750625
Иришка :
рецепт супер,но стоимость?Одни сливки пачка стоит 184 грн,домашнее вкуснее,но купить дешевле.
2026-06-25 09:07:03
10
user95123602984790
Татьяна Нехан :
дуже дорого вартісний рецепт, ну, дуже
2026-06-25 04:13:48
8
maria.kasanenko
Марія Касьяненко :
Дякую вам за ваш рецепт морозива 🥰🥰🥰, обов'язково спробую.
2026-06-25 18:49:48
14
user872666333835
Татьяна Щипец Баркар :
дякую за такий рецепт .👍
2026-06-25 04:44:18
10
luba49818
luba :
Молодець , дуже гарно пояснюєте.Буду готувати.Щиро вам дякую за рецепт🙏
2026-06-25 15:41:45
9
user45793803351
ИринаЛ :
нахрена это надо долбиться и вершки дорогие и сгущёнку покупать,купили готовое,поели и все,а то ждать надо
2026-06-25 10:14:58
14
ludmila_osaulenko
ludmila_osaulenko :
Якісне морозиво коштує набагато дорожче, ніж приготувати самому. І навіть в якісне додають хімозу для зберігання… Дякую за рецепт, обов’язково приготую!
2026-06-25 11:40:36
8
user8144806277659
user8144806277659 :
за те деньги которые потратишь на вот эти все ингредиенты я спокойно куплю килограмм любого мороженого и даже больше
2026-06-25 10:50:18
7
user94384831872277
Галина Гайдащук :
🥰🥰🥰 смакота,обов'язково приготую!👍👍👍
2026-06-24 19:06:18
12
user3079723811062
Петрівна :
Гарний рецепт, і доступно пояснюєте. Спробую.💙💛
2026-06-24 21:44:21
5
irina_banderivna8
Бандерівна :
як можно так готувати, Я б всі ложки та миски пооблізувала🤣
2026-06-25 11:37:47
6
To see more videos from user @romayemets, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About