Вже сталося. Декілька роквв тому. Не в Києві, правда.
2026-06-24 17:49:09
0
smertelnuj_resha :
А навіщо там тоді пружини знизу?
2026-06-24 17:41:24
0
Козна :
це так само як і уловлювачи в ліфтах, з запасним тросом. але ніфіга, це все треба обслуговувати. кожного року зриваються ліфти і ніхто з цим нічого неробить
2026-06-24 18:29:13
0
user_2353#689 :
в Лісабоні інша технологія? аварія вже була
2026-06-24 17:59:37
0
🚬HD x 20@ (Dark Triad)💀 :
😱😱😱
2026-06-24 16:14:09
2
viktorKONGO :
❤️❤️❤️
2026-06-24 18:09:43
1
iryna.reshetniak :
🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-24 18:23:19
0
To see more videos from user @rostigus, please go to the Tikwm
homepage.