Чому вони мали звʼязуватись і пояснювати? В індивідуальному порядку потрібно пояснити що коли повітряна тривога , потрібно ховатись.
2026-06-24 19:15:40
43
Ніка :
На пляжах Одеси повинно стояти через годні ені метри укриття, це курортне місто .
2026-06-24 19:46:03
7
Лариса :
Не надо ходить на пляжи!
Я Одесситка- на пляж не хожу,там опасней всего!😰😰😰
2026-06-24 20:01:15
8
user4232347023445 :
ти тревогу чув?
2026-06-24 19:34:58
4
Добряк :
як можна з вами зв'язатися?
2026-06-24 16:43:19
0
TVoydrug🇺🇦 :
я в шоке. страшно туда ехать на отдых
2026-06-24 18:07:41
1
anastasiaakhmel :
Який жах 😭😭😭
2026-06-24 19:12:54
0
Sasha Kiss :
яка ж Ви красива 🔥🔥🔥
2026-06-24 16:48:23
0
Марина Карпова :
Жах!!!!
2026-06-24 18:43:55
0
Ніка :
У мене теж таке питання
2026-06-24 19:38:43
0
Ніка :
Куди?
2026-06-24 19:44:05
0
rivolli🫦 :
А, власне кажучи, чому йому має хтось дзвонити? Доросла людина прийняла рішення у повітряну тривогу продовжувати лежати. То хто винен? Місцева влада чи безвідповідальна особа?
2026-06-24 18:49:32
11
Inna :
Дорослі люди мають самі нести відповідальність за своє життя. Там всі знаходились добровільно . І випити зараз швидку , чи бар нелогічно . Дівчину звісно дуже шкода, і рідних , це трагедія (
2026-06-24 17:48:46
24
No mercy TV :
А чому хтось має виходити з ним на звʼязок? Якщо вони прийшли на неофіційний пляж - то чия це проблема?
2026-06-24 17:44:22
19
❤️❤️Nataliia ❤️❤️❤️ :
Чому люди забувають, що зараз війна ? Навіщо іти на море коли збивають шахеди ,які літають і вдень і вночі.Чому?Таке халатне відношення до свого життя.
2026-06-24 17:35:50
21
Videomen :
то му що є для того тривога а не дивитися куди в паде.
2026-06-24 16:54:41
14
Олена Одинська :
там сховище, напроти цього пляжу-20 м.
А вони туди не пішли....
2026-06-24 16:42:54
12
saha.387 :
які пляжі війна в Україні
2026-06-24 16:48:29
9
My.small.world :
Там в двух шагах убежище! Аленеееее , кто вам виноват ?!
2026-06-24 17:09:39
7
Юлія Юліна :
Ще тдна трагедія,яка доводить, що треба дбайливо ставитися до свого життя і життя рідних людей!!! Чуєте тривогу-йдіть до укриття!!!
"аа..може пронесе..
а може й ні..."
2026-06-24 18:23:10
2
Vitaminka ✅ :
А зачем выходить на связь, рассказывать, что тревога была, а люди не находились в укрытии, я думаю он и сам это понял
2026-06-24 19:18:16
0
Oleg :
информация была что осколок от шахеда. парень в прошлом видео утверждает что был взрыв.
2026-06-24 18:30:13
1
невідомо :
а чому хтось ходе на пляж забуваючи що війна ще їде.
2026-06-24 20:23:21
0
serik2626 :
Так якого…не йти в укриття?!!Навіщо тут шукати крайніх!!!кожен сам несе відповідальність за своє життя!
2026-06-24 19:33:58
0
Валентина :
за безпеку тільки самі люди відповідають, 5 рік війни, які пляжі і море???
2026-06-24 19:09:29
0
To see more videos from user @tamaranews_, please go to the Tikwm
homepage.