@tamaranews_: 🆘 Хто за це відповідає? Люди, які приходять на пляж, чи ті, хто допускає його роботу і має забезпечувати правила безпеки?

СПРАВЕДЛИВИЙ ЖУРНАЛІСТ✅
СПРАВЕДЛИВИЙ ЖУРНАЛІСТ✅
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 16:39:52 GMT
17006
460
30
121

Music

Download

Comments

alenkiy25
alenkiy25 :
Чому вони мали звʼязуватись і пояснювати? В індивідуальному порядку потрібно пояснити що коли повітряна тривога , потрібно ховатись.
2026-06-24 19:15:40
43
veronikabrynza
Ніка :
На пляжах Одеси повинно стояти через годні ені метри укриття, це курортне місто .
2026-06-24 19:46:03
7
user30550534245844
Лариса :
Не надо ходить на пляжи! Я Одесситка- на пляж не хожу,там опасней всего!😰😰😰
2026-06-24 20:01:15
8
user4232347023445
user4232347023445 :
ти тревогу чув?
2026-06-24 19:34:58
4
user19657699814296
Добряк :
як можна з вами зв'язатися?
2026-06-24 16:43:19
0
freestoboy
TVoydrug🇺🇦 :
я в шоке. страшно туда ехать на отдых
2026-06-24 18:07:41
1
anastasia_khmel_
anastasiaakhmel :
Який жах 😭😭😭
2026-06-24 19:12:54
0
sashakissboss
Sasha Kiss :
яка ж Ви красива 🔥🔥🔥
2026-06-24 16:48:23
0
marina_karpova55
Марина Карпова :
Жах!!!!
2026-06-24 18:43:55
0
veronikabrynza
Ніка :
У мене теж таке питання
2026-06-24 19:38:43
0
veronikabrynza
Ніка :
Куди?
2026-06-24 19:44:05
0
rivolli__
rivolli🫦 :
А, власне кажучи, чому йому має хтось дзвонити? Доросла людина прийняла рішення у повітряну тривогу продовжувати лежати. То хто винен? Місцева влада чи безвідповідальна особа?
2026-06-24 18:49:32
11
dazn_01
Inna :
Дорослі люди мають самі нести відповідальність за своє життя. Там всі знаходились добровільно . І випити зараз швидку , чи бар нелогічно . Дівчину звісно дуже шкода, і рідних , це трагедія (
2026-06-24 17:48:46
24
nomercy.tv
No mercy TV :
А чому хтось має виходити з ним на звʼязок? Якщо вони прийшли на неофіційний пляж - то чия це проблема?
2026-06-24 17:44:22
19
natusa_81
❤️❤️Nataliia ❤️❤️❤️ :
Чому люди забувають, що зараз війна ? Навіщо іти на море коли збивають шахеди ,які літають і вдень і вночі.Чому?Таке халатне відношення до свого життя.
2026-06-24 17:35:50
21
simon_sima3
Videomen :
то му що є для того тривога а не дивитися куди в паде.
2026-06-24 16:54:41
14
lena1941.3
Олена Одинська :
там сховище, напроти цього пляжу-20 м. А вони туди не пішли....
2026-06-24 16:42:54
12
saha.387
saha.387 :
які пляжі війна в Україні
2026-06-24 16:48:29
9
shushuelena0
My.small.world :
Там в двух шагах убежище! Аленеееее , кто вам виноват ?!
2026-06-24 17:09:39
7
user8105801551831
Юлія Юліна :
Ще тдна трагедія,яка доводить, що треба дбайливо ставитися до свого життя і життя рідних людей!!! Чуєте тривогу-йдіть до укриття!!! "аа..може пронесе.. а може й ні..."
2026-06-24 18:23:10
2
tiamin4ik_
Vitaminka ✅ :
А зачем выходить на связь, рассказывать, что тревога была, а люди не находились в укрытии, я думаю он и сам это понял
2026-06-24 19:18:16
0
user9255240201703
Oleg :
информация была что осколок от шахеда. парень в прошлом видео утверждает что был взрыв.
2026-06-24 18:30:13
1
maximzotov15
невідомо :
а чому хтось ходе на пляж забуваючи що війна ще їде.
2026-06-24 20:23:21
0
serik2626
serik2626 :
Так якого…не йти в укриття?!!Навіщо тут шукати крайніх!!!кожен сам несе відповідальність за своє життя!
2026-06-24 19:33:58
0
user87xvw8tpes
Валентина :
за безпеку тільки самі люди відповідають, 5 рік війни, які пляжі і море???
2026-06-24 19:09:29
0
To see more videos from user @tamaranews_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About