dacă se vede ceva prin cheltuirea taxelor da atunci cred că lumea e de acord
2026-06-25 06:02:03
545
FLORENTINA :
Exemplu demn de urmat!Tot respectul!
2026-06-25 10:27:01
57
Elena Nastase :
Respect!
2026-06-26 06:00:32
0
Ștoby :
Dar spitale nu modernizează? Doar primăria și strazi
2026-06-26 08:04:30
2
Daniel prala :
Așa da mă se văd bani 🤝🤝🤝🤝
2026-06-24 19:43:30
72
Gabriel Paduraru :
Încă un primar bun de laudă împreună cu primarul de la Slatina 😊
2026-06-25 06:15:25
37
paca jeny7226 :
bravo lui, dacă banii s-au folosit pentru modernizarea comunei oamenii sunt receptivi, un primar exemplu de urmat!
2026-06-26 07:35:48
16
CRISTI0711 :
Adica majorare cu 550% in 11 ani...
2026-06-25 16:50:20
14
Restea Maria :
Foarte frumos! Respect domnul primar.
2026-06-25 10:44:43
79
Mib3674 :
daca fiecare comuna din Romania ar arata asa, si am avea un sistem de asistenta sociala ca in Vest, nu cred ca ar detanja pe nimeni sa plateasca taxe mai mari
2026-06-25 09:54:16
28
sorrin07 :
Nu e chiar asa, trec prin Cociuba Mare de 2 ori pe luna.
Asfaltul lasa de dorit.
2026-06-24 19:06:00
13
Ioana Hirnea :
Felicitări primarului
2026-06-25 12:15:29
34
Delia :
BRAVO. FELICITĂRI.
2026-06-25 09:43:30
47
Ghita Dutu :
Cred că oamenii nici nu mai puteau dormi că nu e modernizat sediul primariei.
2026-06-26 09:26:20
5
Gabriel Serban :
Bravo
2026-06-24 18:03:13
26
Adrian Gherghel :
Vrajeală am copilărit acolo...drumul principal jale si cele secundare sunt înguste de nu încape o mașină și o căruță una pe lângă alta
2026-06-24 20:16:25
5
Ancuta Vidovici :
Gropeni judetul Brăila avem un primar super săi de-a Dumnezeu sănătate
2026-06-25 18:39:21
8
Ema.@_🪷 :
Super Primar❤️
2026-06-25 12:54:28
5
èl varlam :
bun
2026-06-24 18:42:41
7
Octavian Ionut :
respect
2026-06-24 18:38:49
6
zâmbește mereu. :
întrebarea este.câți bani sau investit în asa reportaj ??
2026-06-25 03:57:07
4
Maria Vescan :
În Călimănești, județul Vâlcea, impozitul a crescut cu 330 %.pentru apartamente .
2026-06-25 10:11:40
3
Loredana Dinu :
A făcut ceva bun ! Dar totuși nu e obligat nimeni să plătească super taxe ! Doar pt ca statul nu știe să își administreze finanțele! Și ca primarul a găsit el ceea mai bună metodă să oblige locuitorii să plătească dublu an de an … deci ca la noi la nimeni !
2026-06-26 09:32:03
1
Dima Bogdan :
De cand 50% inseamna dublarea impozitelor? 🤣
2026-06-25 08:48:39
4
To see more videos from user @viovladut, please go to the Tikwm
homepage.