Stai liniștită și eu am fost trimis să iau 5 baxuri de zahăr 😂 și m-am întors cu 5 baxuri de zahăr pudră 😂😂😂
2026-06-25 16:20:03
11
Tibu Petru Ștefan :
Apa distilata puteti bea doar ca nu are nici un element asta e buna pentru combinatia antigel 🤣🤣🤣
2026-06-25 15:00:26
6
neves :
Nu dăunează, dar fiind distilată - n-are nici un minereu în compoziție. Ține de sete - pentru o noapte, doar că corpul nu-și ia nimic din apa aia. Ajută mai mult cu digestia alimentelor. E bună și pentru curățat instrumente - neavând minerale - nu lasă nici cea mică zgârietură.
2026-06-25 12:14:11
5
Cristiana.G :
😂 Ups…. Obișnuiți-vă … vă dau un pont , fiți specifici cu el 😂😂😂
2026-06-24 18:39:55
4
Giulia-Jewlz :
Ce mă ? 😂😂😂😂
2026-06-24 17:12:15
3
NoXeVo :
e apa distilata poti sa bei da nu va avea gust
2026-06-25 13:43:22
3
QwertyAbcd :
Trist
2026-06-25 11:36:04
3
Florin.T :
bine ca stie notele pe portativ
2026-06-25 08:52:14
3
RUIN :
Cu aia cureti si monitorul
2026-06-25 09:26:52
2
Valvara :
dacă o bei nu pățești nimic, doar că nu prea hidratează :)))
2026-06-25 11:52:04
2
Notificări de sistem :
E apă de măcelar
2026-06-25 12:36:57
2
justhuman007 :
"Stefan ai luat doua baxuri"
2026-06-25 19:11:00
1
[_𝓒𝓸𝓼𝓶𝓲𝓷_] :
ba pana la urma e apa asa ca .....
2026-06-25 20:47:51
1
Gabriel100pp :
2026-06-27 20:34:34
1
User :
poti sa bei, dar te deshidrateaza🤣
2026-06-25 14:45:57
1
IOSIF :
Nu văd diferența dintre apă de mașină și apă normală tot apă e nu?
2026-06-25 13:46:02
1
Săndel :
Este precum apa de ploaie... nu pățiți nimic dacă beți 🤦
2026-06-25 12:41:27
1
Iulia Ivanescu :
😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁
2026-06-25 08:36:53
1
ririria :
Baaaa nu creeed asa cevaaaaa😂😂😂😂
2026-06-24 18:55:11
1
Gabriel-Adrian Georgescu :
😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Și ar fi trebuit sa știe…..🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-24 17:22:50
1
❦𝚁𝙰𝙿𝙷𝙸𝙽𝙷𝙰𝙼𝙴𝙽𝚃 :
2026-06-25 16:38:59
0
To see more videos from user @gio_ptsd, please go to the Tikwm
homepage.