Я також вважаю що медики приїхали дуже швидко , а от людей потрібно навчити першій допомозі, і можливо б цій дійчінці допомогли б вчасно
2026-06-24 20:00:04
322
user28ythendo :
0 засудження, 100% підтримки !
2026-06-24 17:33:48
835
Anastasiia :
в Польщі до 3х років ув'язнення за не надання першої медичної допомоги. вважаю гарний закон
2026-06-24 21:43:29
115
Nataliya :
Дякую всім медикам, які рятують життя особливо в такий нелегкий для всіх час!🙏🏻 Бережи вас Боже!💛🩵
2026-06-24 22:10:45
72
Людмила :
Молодець! Все правильно сказали і зрозуміли.Легше ж звинувачувати,чим допомогти.Велике спасибі медикам-рятувальникам! Тяжка праця ! І в морально і фізично!
2026-06-24 22:10:33
62
Psychiatrist Cardinal :
Колего, я завідувач приймального, в коментарях- «великі спєЦи». Дякую, що Ви це все оголошуєте
2026-06-24 23:30:02
22
Vozinha official ℹ️ :
Дякую Всім Медикам та Рятувальникам🫡
2026-06-24 18:10:42
430
user5672409948261 :
Апплодирую стоя за каждое сказаное слово!
2026-06-24 21:59:58
242
🌸🌸Натуся🌸🌸 :
Умнічок,все правильно ,гарно і розумно висловив думку не тільки свою,а і думку більшості людей...
2026-06-24 21:29:25
64
Yaroslav :
Скільки послухав - стільки підтримав, ти правий на 1000%, ти молодець🫡
2026-06-24 23:19:47
16
Nata :
Дякуємо за вашу роботу і порятунок людей
2026-06-24 19:59:00
58
shine.by.lesia :
Згодна з кожним словом
2026-06-24 21:36:34
18
user3859345466218 :
Нарешті ви озвучили це публічно в цій соцмережі ! … праві ви у кожному слові 🙏
2026-06-24 22:55:33
10
Олена :
Вы правы👍там проехать не возможно ,везде машины ,кафешки и всем похрен,но снимать было время,Дякую Вам за спасiння Людей🙏🙏🙏🙏🫶
2026-06-24 22:29:55
50
Alona 12345 :
Провадьте курс першої медичної допомоги при різних кровотечах , багато людей не мають поняття що робити
2026-06-24 21:55:29
4
Оксана :
ШИКАРНО СКАЗАЛ👍👍👍👍👍👍
ТАК И ЕСТЬ. У НАС ГЛАВНОЕ СНИМАТЬ
2026-06-24 22:26:24
6
irina_cher_7Ирина :
почему в Одессе не пропускают Скорую , машины???
2026-06-24 22:35:06
11
Mavik :
Ми не звинувачуємо,бо знаємо яка у вас праця!
2026-06-24 17:30:42
65
Banderivka :
Вважаю, що всі повинні пройти курси першої медичної допомоги, бо живемо в страшні часи, важлива кожна секунда.
2026-06-24 18:08:19
132
Юля :
прошу більше відео про те як оказати першу медичну допомогу.Бо в нас тільки телемарафон на першому місці,а всі нагальні потреби на нас самих. Але багато людей ЗОВСІМ НЕ ОБІЗНАНІ в мед.допомозі,і тому подібне.Марафон геть!Хай вещають про нові закони,що людям треба робити ,як робити.Бо ввели дії,опитування,а як і що мовчать.
2026-06-24 23:16:37
11
Дорофеева Яна❤️ :
Как правильно дать первую помощь, с таким ранением? Подскажите пожалуйста
2026-06-24 21:34:59
40
Васік :
100% Друже ти прав....
2026-06-24 17:28:45
116
Оксана Савчишина :
дякую вам за вашу роботу
2026-06-24 17:31:06
34
Alex :
а вы лучше расскажите почему вы 50 минут ехали и правда ли это.
2026-06-24 22:56:47
9
To see more videos from user @doc.103.odesa, please go to the Tikwm
homepage.