@antizedclub: Atât s-a putut

AntiZedClub
AntiZedClub
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 24 June 2026 17:40:25 GMT
658643
25872
863
13825

Music

Download

Comments

lessandroncenzo
Alessandro Vincenzo Ricci :
Cred ca la masina aia prima cheie e 5 litri
2026-06-25 04:18:01
1239
eusuntmihai25
l'm Mihai :
frate un campion nu aleargă niciodată cu stomacul plin :))))
2026-06-25 02:27:16
816
marian.maly
Marian Maly :
Relax, he is returning rental
2026-06-25 10:38:29
2
tudor.radu
Radu :
comic e ca, lumea chiar crede ca e pe bune😅
2026-06-25 04:47:03
559
xtrad3r
xtrad3r :
30 de lei au toti, dar porsche mai putini🤣🤣🤣
2026-06-25 03:53:12
372
droghy.b
Droghy :
a facut doar completare 😂
2026-06-24 23:41:36
244
ioannedelcu823
ioannedelcu823 :
boss.......tu cu ce masina te plimbi?
2026-06-25 11:13:18
5
octavian8209
octavian :
poate doar atat ii lipsea din rezervor, dar interesanta abordare, postarea asta zice mai multe despre tine decat despre el
2026-06-25 08:46:06
21
iaticaancaioana
iaticaancaioana :
Și mie mi-e rușine cand alimentez de 100 de lei.. 🫣🫣
2026-06-25 03:50:28
55
anghelachedaniel007
Dan Anghelache :
Nu s-a uitat la bani😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-25 02:26:59
46
letisaven29
Lety29 :
Noua strategie de marketing :antireclamă ca să ți faci reclamă ! Nu e rău 😂
2026-06-25 08:51:27
62
l_a_zz_a_r
L_A_ZZ_A_R :
Defapt omul umblă doar cu rezervorul plin, doar atât a intrat până s-a umplut😂
2026-06-25 05:59:20
16
gabriel_ibsmds
Gabi_³²⁵ :
Poate mai avea nevoie de 3 litri ca,sa aibă rezervoru plin..apropo tu ce masina ai?
2026-06-25 01:04:48
27
lvdautoservicemobil
LVD Autoservicemobil :
Restul până la 50 de lei, este pentru GPL😂 Cu siguranță e pamflet.😂
2026-06-25 10:22:08
24
hektorflektor00
Dr. Long :
Când lucram la benzinărie, venea zilnic unul cu Porsche și băga doar 15 lei 😂😂😂😂
2026-06-25 07:12:44
20
sorinene6
Sorin Ene :
fun fact: avea deja aproape full rezervoru. asta baga de 30 de lei ca atat mai intra, altii baga de 30 de lei ca atata au...
2026-06-25 07:10:09
17
violetadumitru991
Violeta Dumitru :
Sa ai așa mașină și să alimentezi de 30 Ron e incredibil ,eu care sunt o săracă bag de minim 100 Ron ………
2026-06-25 04:41:04
7
geacmacu
geacmacu :
e făcut la mișto, benzina ai de 30 de lei o consumă până iese din benzinărie
2026-06-25 03:09:44
70
roxanaroxana1611
Roxana Lobont :
Altceva nu ai avut de făcut ?
2026-06-25 04:40:22
67
budy.andrei
Budy Andrei ✅ :
Oare voi nu va prindeti ca aceste clipuri sunt filmate tot de el ? Sa ajunga viral ??🥲🥲
2026-06-25 07:17:45
16
raull07john
🎭🖤 Raull ❖ RauLone 🖤🎭 :
a completat plinu😂
2026-06-25 07:08:36
130
stecherul8
stecherul :
Un pamflet din viața reală. Mulți nu vor înțelege.
2026-06-25 06:06:30
53
thebeekeeping
The BeeKeeper :
o fi caterincă...dar în Arad am remarcat că unul cu Cayenne fiind înainte mea la pompă a alimentat de 50 de lei
2026-06-25 01:30:57
45
yourcurse13
Your Curse :
E la mișto!
2026-06-25 07:30:52
7
To see more videos from user @antizedclub, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About