Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@antizedclub: Atât s-a putut
AntiZedClub
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 24 June 2026 17:40:25 GMT
658643
25872
863
13825
Music
Download
No Watermark .mp4 (
4.3MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.6MB
)
Watermark .mp4 (
4.48MB
)
Music .mp3
Comments
Alessandro Vincenzo Ricci :
Cred ca la masina aia prima cheie e 5 litri
2026-06-25 04:18:01
1239
l'm Mihai :
frate un campion nu aleargă niciodată cu stomacul plin :))))
2026-06-25 02:27:16
816
Marian Maly :
Relax, he is returning rental
2026-06-25 10:38:29
2
Radu :
comic e ca, lumea chiar crede ca e pe bune😅
2026-06-25 04:47:03
559
xtrad3r :
30 de lei au toti, dar porsche mai putini🤣🤣🤣
2026-06-25 03:53:12
372
Droghy :
a facut doar completare 😂
2026-06-24 23:41:36
244
ioannedelcu823 :
boss.......tu cu ce masina te plimbi?
2026-06-25 11:13:18
5
octavian :
poate doar atat ii lipsea din rezervor, dar interesanta abordare, postarea asta zice mai multe despre tine decat despre el
2026-06-25 08:46:06
21
iaticaancaioana :
Și mie mi-e rușine cand alimentez de 100 de lei.. 🫣🫣
2026-06-25 03:50:28
55
Dan Anghelache :
Nu s-a uitat la bani😂😂😂😂😂😂😂
2026-06-25 02:26:59
46
Lety29 :
Noua strategie de marketing :antireclamă ca să ți faci reclamă ! Nu e rău 😂
2026-06-25 08:51:27
62
L_A_ZZ_A_R :
Defapt omul umblă doar cu rezervorul plin, doar atât a intrat până s-a umplut😂
2026-06-25 05:59:20
16
Gabi_³²⁵ :
Poate mai avea nevoie de 3 litri ca,sa aibă rezervoru plin..apropo tu ce masina ai?
2026-06-25 01:04:48
27
LVD Autoservicemobil :
Restul până la 50 de lei, este pentru GPL😂 Cu siguranță e pamflet.😂
2026-06-25 10:22:08
24
Dr. Long :
Când lucram la benzinărie, venea zilnic unul cu Porsche și băga doar 15 lei 😂😂😂😂
2026-06-25 07:12:44
20
Sorin Ene :
fun fact: avea deja aproape full rezervoru. asta baga de 30 de lei ca atat mai intra, altii baga de 30 de lei ca atata au...
2026-06-25 07:10:09
17
Violeta Dumitru :
Sa ai așa mașină și să alimentezi de 30 Ron e incredibil ,eu care sunt o săracă bag de minim 100 Ron ………
2026-06-25 04:41:04
7
geacmacu :
e făcut la mișto, benzina ai de 30 de lei o consumă până iese din benzinărie
2026-06-25 03:09:44
70
Roxana Lobont :
Altceva nu ai avut de făcut ?
2026-06-25 04:40:22
67
Budy Andrei ✅ :
Oare voi nu va prindeti ca aceste clipuri sunt filmate tot de el ? Sa ajunga viral ??🥲🥲
2026-06-25 07:17:45
16
🎭🖤 Raull ❖ RauLone 🖤🎭 :
a completat plinu😂
2026-06-25 07:08:36
130
stecherul :
Un pamflet din viața reală. Mulți nu vor înțelege.
2026-06-25 06:06:30
53
The BeeKeeper :
o fi caterincă...dar în Arad am remarcat că unul cu Cayenne fiind înainte mea la pompă a alimentat de 50 de lei
2026-06-25 01:30:57
45
Your Curse :
E la mișto!
2026-06-25 07:30:52
7
To see more videos from user @antizedclub, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
#سعدي الحلي
01 #تصميم_فيديوهات🎶🎤🎬 #اكسبلور #fyp
mis bebe #hyunlix #hwanghyunjin #felixstraykids #RUN_IT
Mây không níu kéo gió, gió cũng chẳng níu kéo mây. Hợp tầng thì đi cùng, lệch tầng thì rẽ lối thế thôi.! #xuhuong #caption #xh
be proud to be black , arab : african #africa #kilyanmbappe #sade#pele#zidane
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy