Це правда!!! не знаю як це працює, але...квартира вже на продажі і шукаю затишну хатинку біля річки 🥰🥰
2026-06-26 22:34:33
100
MUSIC :
з дитинства мріяв жити в селі і мати поле , ну попросту займатись сільським господарством але мама все хотіла щоб йшов у місто а я після школи пішов вчитись на тракториста і ось мені 21 рік і я склав собі трактор і сиджу більшість свого часу у полі і мені норм, батьки хочуть для нас кращого на їхню думку але треба пам'ятати що нам самим з собою треба жити і жити так як ТИ хочеш а не хто інший
2026-06-26 08:00:20
71
Rada :
яка краса ,🥰вранці встала кругом тиша ,і пташки співають.
у мене село це антистрес
2026-06-27 05:25:51
22
Di🤍 :
Диплом як підставка під маккофе😁
2026-06-24 18:08:36
86
spiller848 :
боже збав. тільки місто,інтернет,каналізація,крамнці і доставка
2026-06-27 06:43:13
1
oleglevkisky :
важко не погодитися
2026-06-27 09:24:58
1
Timur Ternopol :
Якщо мати дачу в селі ,то це круто,але не постійне життя
2026-06-26 23:01:25
9
Marine :
Та не всі мріють жити в селі.З моїх усіх друзів,кумів,знайомих,колег.....ніхто не мріє,а крутять мені у віска ,що я зрозуму зійшла,бо хочу дачу.А всім вже за 40р і чути не хотять про село.
2026-06-26 10:33:42
10
user280089227362 :
Я в місті живу часний дім це кайф чому зразу в село
2026-06-26 16:26:36
3
Vano :
автор зробив трохи помилок в слові "самогон")))
2026-06-27 04:41:42
8
TANYUSA👑 :
у меня родительской дом в селе,моя отдушина 🤗🤗🤗🤗
2026-06-27 08:32:26
3
user446726167939 :
Вот іменно, шо на городі я хочу тільки пити маккофе і більше нічого😭
2026-06-27 03:24:35
3
M.a.r.t.i.n.a :
Бля і ще таку хату де буде піч 🥺🥺 ми просто напевне хочемо повернутися у ті безтурботні часи
2026-06-27 06:59:30
2
Белка :
Дуже хочу дачу )))🥰🥰
2026-06-26 16:25:09
1
perecperec :
не правда
2026-06-27 05:01:49
1
Оксана Іщук :
Село це супер ось відео це ж ранок поряд мабуть ліс відлуння співучого півня словами це не передать ми люди ділимся на дві категорії одні люблять тишу,природу,і спокій це село,а другі обожнюють швидкість,гомін,це місто я коли їду у справах в місто я повертаюсь на скільки втомлена так що кому що
2026-06-27 04:20:09
1
sid_valerchik :
Ооо да🥹
2026-06-24 18:04:49
3
julia.pole25 :
жиза
2026-06-26 12:02:41
0
Viktoria_Topir🐯 :
Я з дитинства про це мріяла 😅, а не бути спеціалістом
2026-06-27 11:31:47
0
Rukzol :
Все дитинство хотів виїхати з містечка в Київ. А тепер після 35 років вже не хочу Київ. Хочу назад в містечко своє до Дніпра І природи.
2026-06-27 09:58:57
0
sekki :
село це база , у місті можна попрацювати а от в селі жити
2026-06-27 11:30:07
0
Valadimir :
і пити самогон, закусювати домашніми помідорами та огірками з салком та петрушкою🥹
2026-06-27 10:25:53
0
Саньок :
Став спеціалістом з дипломом, успішно працюю на успішній роботі по спеціальності, купив хату в селі і пʼю каву в саду, на огороді
2026-06-27 11:09:15
1
48&23 :
Це називається перехід від нав'язаного до природного
2026-06-27 10:20:10
0
Олександр :
ми мріяли про інше
2026-06-26 20:32:50
0
To see more videos from user @an_nazarchuk, please go to the Tikwm
homepage.