pracuje w biedronce mamy osobne stanowisko do krojenia owoców i warzyw.wiec spokojnie mozna kupić połowe🥰😅
2026-06-24 20:19:48
191
Wiesia kociara :
Nigdy nie lubiłam kupować przekrojonego, lepiej cały i zawsze przed krojeniem go muszę umyć wodą oczywiście, 😃 pozdrawiam
2026-06-24 18:10:31
171
pazy.nails :
Jak pracowałam w biedronce to kroiłam owoce i tam było wszystko czysto
2026-06-24 18:28:38
55
https:// :
jak ma duży ślad po leżeniu na ziemi to znaczy że dobry bo długo leżal i dojrzały
2026-06-24 19:51:17
98
Natalia Chojnowska :
Ja też ostatnio kupiłam małego i się rozczarowałam a zawsze myślałam że one są lepsze
2026-06-24 18:01:24
40
M.K :
Tak samo w sklepach kroją widziałam😳
2026-06-25 12:49:18
30
Aleksandra. :
co do kupowania arbuzów w całości, to powinien mieć żółtą plamę, suchy ogonek i głuchy dźwięk, żeby był słodki i soczysty 😁
2026-06-24 21:40:11
22
Asiula1984 :
arbuz z jaśniejsza plamą oznacza że dłużej dojrzewał i był w punkt zerwany niż te które tej plamy nie mają :) i jak postukasz musi być głuchy dźwięk wtedy jest pewność że został zerwany w idealnym momencie 💪
2026-06-25 10:31:55
56
Malinka.k.g :
W supermarkecie też kroiłyśmy arbuzy na dziale mięsnym 😂
2026-06-25 07:25:26
10
justynaj148 :
a ja się nie zgodzę bo kupuje regularnie mini arbuzy i są zazwyczaj bardzo dobre. to że się taki trafi sporadycznie nie znaczy żeby nie marnować kasy. subiektywna opinia
2026-06-24 19:09:38
96
pattitka90 :
2026-06-25 22:21:38
6
Londonn1 :
Hej :) piękna sukienka, można wiedzieć skąd ?
2026-06-24 21:41:20
11
Beata Suchoń :
Ja też kupiłam mini i okropny był 😳
2026-06-24 19:29:54
7
Emil the rascal😈 :
Mała ciekawostka 😁
🟢 Jasna skórka – często mniej dojrzały, mniej słodki smak.
🟢 Ciemnozielona skórka – zwykle bardziej dojrzały i słodszy arbuz.
🔴 Intensywnie czerwony miąższ – najczęściej najsłodszy i najbardziej soczysty.
🩷 Jasnoróżowy miąższ – delikatniejszy, mniej słodki smak.
2026-06-25 14:31:21
15
Żaneta N :
Ja nigdy nie kupuję arbuza pokrojonego, bo nie wiadomo w jakich warunkach był krojony.
2026-06-24 19:46:56
7
MAJONEZ KIELECKI :
Pani Kingo zrobiłam słynny przepis na cynamonki i są PYSZNEE!!
2026-06-24 18:56:47
5
Kasia Krucha :
zawsze kupywałam krojone arbuzy muszę się przestawić ❤️
2026-06-25 12:53:02
7
agnieszkabujlis :
czasem kupuję ćwiartkę z wielkiego arbuza w sklepie azjatyckim, taka ćwiartka waży nawet 3 kg. Najlepsze arbuzy ❤️żaden z supermarketu nie dorówna smakiem. Najlepsze są te jajowate wielkie, z dużym plackiem od leżenia na ziemi
2026-06-24 19:46:48
11
kl0693 :
A ja kiedys raz kupiłam arbuza mini i był przepyszny ☺️ale chyba drugiego razu nie będzie jak czytam ile osób sie nacięło 😳
2026-06-24 18:43:53
6
✨Crazy_Ola✨🩵 :
Ja gdy Kinga🥰od razu lepszy humor❤️
2026-06-24 18:06:19
9
on_wedkuje_ona_gotuje_i_ :
Rewelacja
2026-06-25 14:34:47
0
Paula Golec :
Arbuz mini z Lidla jest przepyszny 🍉
2026-06-24 21:47:56
0
Sylwia Kubik pisarka z Powiśla :
Piękną masz sukienkę 😍
2026-06-25 16:54:36
1
To see more videos from user @wierzbicka_kinga, please go to the Tikwm
homepage.