Я памʼятаю як метро коштувало 50коп, а потім підняли до 4 грн одразу. Так і зараз з 8 до 30 грн
2026-06-25 06:02:44
1505
chainsawgutsfuck :
Нагадаю, що проїзд в варшаві коштує 41 гривню при умові того що метро постійно оновлюється, як станції так і вагони, а в нас на зеленій вітці курсує списаний потяг варшавського метро 80х років
2026-06-25 08:37:29
617
Kotain :
Доведеться їздити лише під час повітряних тривог 😭
2026-06-25 07:56:55
1965
volodymyr20051105 :
Я би їотів щоб ціна підіймалася раз в 2 місяці, спочатку до 15 гривень, потім 20, потім 25 і вже потім 30
2026-06-24 18:41:53
112
karen :
Бро, поважаю
2026-06-24 18:09:09
446
tgc: www677www :
автобусы и так бесплатная штука, а вот метро
2026-06-25 07:02:03
76
ДимаКиев :
Я согласен только на 28 гривен.
будет больше - буду срать...
2026-06-25 05:24:55
190
Вика Тарасюк :
З 15 липня слухати потрібно,а не виставляти що попало
2026-06-25 07:11:36
15
. :
Месячный студенческий стоит как вся стипендия
2026-06-25 10:52:04
80
ghala :
Прийдеться багато їсти,а їжа теж недешева...😁😁😁
2026-06-25 11:35:59
8
саморазрушение :
Треба.
2026-06-25 05:00:56
31
Маргарита :
не с первого,а с 15 июля,и до 15 можно купить поездки по старой цене,они будут действовать до 14 сентября
2026-06-25 06:35:03
10
andrefoks :
Та ты только говоришь 😅
2026-06-24 18:27:09
8
🙂↕️🤝 :
Воздухан
2026-06-24 18:34:48
6
Satoru :
Воздух
2026-06-24 20:00:18
0
Angel :
Нічо не знаю, я в Харкові на безкоштовному катаюст
2026-06-25 12:23:06
4
Wekmsi :
То ж наче з середини липня
2026-06-25 13:06:55
3
+вайб :
2026-06-25 06:57:10
1
СанСанич :
треба
2026-06-25 02:27:48
3
xswplh :
в мене маршрутка до києва 120-130 гривень...
2026-06-25 14:31:36
3
To see more videos from user @achomuni, please go to the Tikwm
homepage.