@natalka_tsar: кажуть, шо тут НААБАГАТО смачніше! чи правда?🤔 . До 29.06 у @dreame_ua Week діятимуть знижки + за проміком "natalka" буде додаткова знижка! Якщо давно хотіли собі робот чи якийсь beauty-девайс — це найкращий момент! У них зараз ще з’явились новинки — телевізори та пральні машинки. . #кудисходитикиїв #закладикиєва #цікавімісцякиєва #кудипітикиїв
Чи є гарніші місця у Києві біля води? Чекаю з нетерпінням
2026-06-25 15:41:24
0
♠️🅱🅻🅰🆃🅾.🅢🅟🅗🅔🅡🅐♠️ :
💙💛Ану Розбертсь Ану Ану!!!💛💙
2026-06-25 05:07:04
1
_saxarok_n1 :
1ї
2026-06-24 18:43:46
1
Nata :
Обслуговування не сподобалось, столи були дуже брудні, офіціантів декілька раз не могли дозватися, хоча вони бачили що їх гукають, але ніхто довго не підходив…
2026-06-24 18:47:30
6
olena_dii :
Господи, жах. Набережна у столиці. Якісь парасольки з «Моршинської», ці столи дешеві, стільці. Так немає бути.
2026-06-25 15:40:55
1
_saxarok_n1 :
🥰🥰🥰
2026-06-24 18:43:54
0
To see more videos from user @natalka_tsar, please go to the Tikwm
homepage.