@miroslav_suja_republika: Veterné parky na Slovensku nepotrebujeme! Predstavitelia vlády sa dnes pri prerokovaní o veterných parkoch chovali arogantne, ako si to pamätáme z čias Naďa, Hegera a Kiču. Ani oni nechceli počúvať ľudí a všetko presadzovali napriek ich nevôli! Všetky dôležité investície musia byť vždy riadne prerokované s miestnymi ľuďmi a nemôžu byť v rozpore s tým, čo chcú miestni obyvatelia!