@bencsikadrienn: ✨Azt mondják, a tarkóján lévő kis piros folt annak a nyoma, hogy egy angyal búcsúzóul megcsókolta, mielőtt a földre érkezett.✨ Hiszek benne, mert hozzánk tényleg egy kis angyalka érkezett. 👼🏼 #népihiedelem #népimondás #angyal #csók #nekedbe
A kisfiamnak és most a kislányomnak is van ugyanott a tarkóján 🥰
2026-06-25 05:30:50
2
Anita :
Én is így gondolom! 🥰 Mindhárom kisfiamnak van a tarkóján piros folt. 😇👼
2026-06-24 18:55:59
1
🌟Lettus ❄️🐶 :
mind a három gyermekemen rajta van plusz nekem is ott van 🥰
2026-06-24 19:39:12
1
sziszi :
nekem is ott van a kislanyom tarkóján es mi is nagyon vártuk Őt🥰
2026-06-24 22:49:45
1
FodorEmoke❤️ :
A mienknekis van ❤️
2026-06-25 12:54:51
1
Csilluka :
nekem is van🥰anyukám is mindig ezt mondja nekem 🥰
2026-06-24 21:07:52
1
Lilla1110 :
A mi kislányunknak is van a haja tövében a tarkója felett. Annyira cuki, imádom. 🥰🥰🥰
2026-06-25 09:44:03
1
Meli :
Nálunk a kisfiamnak a szemhéján van.
🙂
2026-06-25 08:06:14
1
Kitti :
♥️♥️♥️Különleges kis hercegnőt kaptatok.🙏🙏 ♥️♥️
2026-06-25 04:46:05
1
Gardener Helena :
Egyem meg .Hát milyen édes lábikója van . És az angyal csókok. Hát tuti hogy nagyon jó élete lesz ! 🥰❤️Kívánom is neki! 🥰
2026-06-24 22:03:16
1
Nicole🌸 :
kislanyomnak es a kisfiamnak is a tarkojan van🥰2 és 4,5 evesek😍
2026-06-25 10:33:59
0
S🦋Z🦋A🦋B🦋I🦋N🦋A :
Valóban egy angyalka😊de az a folt nem ilyen. Egy kicsit kipattogott a melegtől.
2026-06-24 18:55:26
1
Marcsi :
nalunk is a nagyfiamnak(18)eves es a 4 eves kislanyomnak a tarkojukon van.
2026-06-24 19:00:02
1
Ildi textilkuckója :
Kislányomnak is van a tarkóján és az orrán. a homlokáról elmúlt! 🥰
2026-06-24 19:11:32
1
Niki :
Kislányomnak a tarkóján és a homlokán is volt. 🥰😍
2026-06-24 18:58:21
1
Editke Andrási :
Nagy lányomnak is van szuletese óta mai napig megvan neki most lessz 9 éves, halvanyult picit de látszik 🥰
2026-06-25 07:59:35
0
Móni :
A kislányomnak a homlokán van🥰❤️már annyira nem piros, de ilyenkor mikor kicsit barnáb lesz a bőre olyan szépen látszik neki ❤️❤️
2026-06-25 18:29:58
1
Vicus :
nekem mindkét lányomnak van/volt a tarkóján és a homlokán is. A tarkón megmaradt, a homlokám elhalványult szinte teljesen.
2026-06-25 20:38:34
0
Marcsi Dömötörfy :
A mi kislányunknak is van, a születése előtt majdnem 2 évvel ment el az unokanővérem, aki nagyon sokat jelentett számomra. Amíg a kislányunk nem született meg nem tudtam feldolgozni, hogy nincs már velünk 🥺😔! Tudom hogy a kislányunkat ő küldte, mert olyan dolgok történtek velem mióta nincs, amire csak a földi életen túl van magyarázat. A nagynéném férje pedig azon a napon ment el az unokanővérem után, ahonnan számolták a várandósságomat. Ő látta, tudta a fájdalmam és közösen elküldték a mi kis angyal babánkat 🥰! Azt mondják a szem a lélek tükre. A mi kis Lilibetünk egy olyan különleges kis gyermek, aki fényt sugároz oda ahova belép 💝💖!
2026-06-25 19:01:55
0
Ilona Kincses :
🥰🥰🥰
2026-06-24 22:05:26
1
Balázs Julianna :
🥰🥰🥰
2026-06-24 18:51:36
1
Petra🇭🇺🇩🇪 :
🥰🥰🥰
2026-06-24 18:52:56
1
Bauer Melinda :
❤️❤️❤️
2026-06-25 18:38:22
1
Eva Tordai :
🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-24 20:19:26
1
To see more videos from user @bencsikadrienn, please go to the Tikwm
homepage.