@dv.innenausbau: Tot ce faceți, să faceți din toată inima, ca pentru Domnul.” (Coloseni 3:23) Muncim din greu, dar nu uităm să ne bucurăm și de lucrurile mici. Astăzi – o înghețată pentru băieți! 🍦😄 Dumnezeu binecuvântează munca făcută cu dragoste și respect. ❤️ # #Muncă #Germania #Fațade