nie po to nie odrabiałam swoich lekcji, żeby teraz odrabiać czyjeś ♥️😂😂
2026-06-24 20:24:10
1521
marti ᯓ★ˎˊ˗ig;martynavsikora :
tak się czuję
2026-06-24 19:21:09
3131
torTOiOWO :
„Nie, bo nie” to dobry argument 🤷♀️
2026-06-24 20:08:24
755
RudaGocha :
Wybrała język faktów - a ja się pod tym podpisuję. 😇
2026-06-24 19:23:11
811
kamila_bart :
Argument z lekcjami mnie przekonał!😂
2026-06-24 19:49:58
876
hyxjkk_🪢🌴 :
ta to ma dobrze
2026-06-24 19:20:08
154
nocotydawid :
witamy w klubie
2026-06-24 20:55:49
59
wikaa😮💨 :
ważne, że jest amanda
2026-06-24 19:20:18
121
hey :
ja mam koleżankę która ma 32 lata i sie boi nastoletniej ciąży 😁
2026-06-24 20:15:18
54
Ann. :
Bo najlepsze dzieci, to czyjeś i na chwilę 😂 i mówię to jako matka 😂
2026-06-24 19:41:58
131
𝙻𝚟𝚙𝚒𝚗|𝙰𝙵𝚃𝙶🦊 :
My shayla
2026-06-24 21:21:38
31
Pani Johanna :
To nie jest obowiazkowe 😊
2026-06-24 19:22:40
98
Ç♱ :
jak napisalam kiedys ze nie chce dzieci bo to niepotrzebne wydatki dostałam odp że to samolubne myśleć o sobie, a ja mysle ze bardziej samolubne jest sprowadzać dziecko na świat "bo chce dziecko"
2026-06-24 21:07:20
27
nicoellle :
Nie ma złej odpowiedzi na to pytanie, chcesz czy nie - Twoja sprawa, nikomu nic do tego
2026-06-24 19:23:38
152
Roksana :
tylko takie dzieci🥰
2026-06-24 22:28:21
15
Ewa :
Zdanie Amandy jest ważniejsze 😁
2026-06-24 19:27:59
28
psi_chaos_ :
Argument o konieczności odrabiania lekcji przekonał mnie. Co ja komu złego zrobiłam, że musiałam odrabiać cudze lekcje 😂
2026-06-24 22:14:44
11
___brunettelifestyle :
Jeszce trzeba wstawać codziennie do szkoły do której już się dawno nie chodzi 😂
2026-06-24 20:43:59
6
Patrycja Sułowska :
To ja mam odwrotnie kocham swoje a innych nie lubię 😅
2026-06-24 20:10:40
5
B_George_B :
Ten kot zmieniający pozycje co zdanie xD
2026-06-24 20:21:17
30
alex alex :
To tak jak ktoś mnie pyta czemu chciałam dzieci. No kurde nie wiem. Spania w nocy nie ma. Pieniądze znikają. Muszę o nie dbać, muszę z nimi rozmawiać a jedno jeszcze nie mówi za to drugie mówi bez przerwy. Martwię się jak chorują, płacze czasami że nie jestem wystarczająco dobrą mamą na jaką zasługują. Ni cholery nie wiem co odpowiedzieć. Chciałam, mam. Czy żałuje - nie. Czy ma to zalety? Jakieś ma. Narazie jestem zbyt zmęczona żeby o nich myśleć. Czasami usłyszę - jesteś najlepszą mamą na świecie a tata tatą. I serce bije mi szybciej i znowu mam ochotę płakać. Ale totalnie rozumiem że ktoś nie chce. I może nie mieć argumentów albo mieć ich aż natto 😂
2026-06-24 20:32:07
96
King@ :
"Nie" jest pełnym zdaniem. To decyzja każdego, osobista, prywatną ...
2026-06-24 22:25:17
8
Pietreeeeek :
„Ja nie po to nie odrabiałem swoich lekcji żebym teraz miał odrabiać czyjeś” jeszcze kilka ładnych lat muszę poczekać żeby użyć tego tekstu ale czuję, że muszę go zapamiętać i użyć 😅
2026-06-24 20:41:00
16
🦉💃🏻Sandra_May💃🏻🦉 :
nareszcie ktoś powiedział o tym głośno 😅😅
2026-06-24 21:20:20
8
Lidia Salamon965 :
Świetna odpowiedź 😀
2026-06-24 19:23:42
9
To see more videos from user @s.dziura, please go to the Tikwm
homepage.