@instructorautomihaivlad: Dacă vrei să-ți surprinzi instructorul, fă-i o manevră frumoasă! 😂 Acum e rândul vostru: lasă în comentarii cea mai amuzantă fază pe care ai făcut-o în timpul școlii de șoferi. 🚗😂 #valcea #scoaladesoferi #ramnicuvalcea #instructorauto
parcă îl aud pe instructorul meu: băi Mădălina tu nu știi nici cum te cheamă 😂😂😂
2026-06-25 15:42:25
7
adi :
nu arata niciodata urmatoarea ta manevra ...surprinde-i
2026-06-25 10:19:48
9
Zuzu 🐰 :
Când sunt la volan eu aleg pe unde să merg ok!!!! 😂🤣
2026-06-25 10:34:49
22
Brunette 🌸 :
Era semaforul verde și stop. Si eu m am oprit la stop desi nu trebuia pentru că era deja semnul verde 😂😂😂 si asta exact cu o zi inainte de examen 😂😂😂
2026-06-24 19:50:30
12
Eugenia 9056 :
eu eram la examen și în loc sa fac stânga, am făcut dreapra😂😂😂😂🫣🫣🫣
2026-06-25 08:04:27
4
Adi :
Dacă pic orașul mai trebuie să plătesc încă odată taxa de 150?
2026-06-25 10:04:16
1
✨✨ 🅼🅴🅻🅰 ✨✨ :
Nu-i bai domn instructor ca oricum trebuia sa virez undeva 🤣🤣🤣🤣
2026-06-25 05:53:10
2
Need that :
Atâta timp cât merge corect chiar dacă în altă direcție,de ce contează?
2026-06-25 11:42:51
0
Roxana :
Cealaltă stânga 😂😂😂
2026-06-25 09:11:45
6
Instructor Auto Catalina :
Asa fac majoritatea elevilor😂
2026-06-25 06:31:08
0
cojy :
e bun,data viitoare știți ce comandă să dați 😁
2026-06-25 11:20:19
4
David :
am zis stanga, te-ai dus la dreapta 😂😂
2026-06-25 13:21:18
0
Lucian :
Am patit și eu 🤣🤣 stresul sa nu greșești 🤣
2026-06-25 15:56:08
3
Alin Gabriel :
Nici tu n ai zis exact care stanga😅
2026-06-25 09:14:14
7
🌼PAULA🌼 :
De cate ori am făcut și eu asta 😅🙈
2026-06-25 04:10:16
8
Dragos Constantin :
Este vina ta domnule instructor ai zis "O să mergem la stânga" ... data viitoare fii mai explicit, adică spune "în URMĂTOAREA intersecție virăm la stânga". O să mergem la stânga și mai târziu, după alte intersecții dacă înțelegi logica... 😂😜 PS: Pe logică am dreptate, dar totuși aveți dreptate, a mers pe unde a vrut elevul 😉
2026-06-24 20:44:45
3
Andreea-Roxana Toncu :
Eu în timpul examenului 😂😂😂
2026-06-25 11:29:28
5
dr.dianarotaru :
Eu tot așa pot 😂
2026-06-25 08:15:07
1
Valerian :
Am pățit-o și eu🤣🤣🤣🤣. Aia este 😁
2026-06-25 11:56:42
1
denisav258TeODoRa💞 :
😂😂😂 se mai întâmplă
2026-06-24 19:48:17
1
🥀sorina🥀 :
😂😂✌️✌️✌️cea lanta stânga îmi spune instructorul
2026-06-25 04:38:21
2
IonutOio :
Cealaltă stângă! 🤣
2026-06-25 15:37:04
2
To see more videos from user @instructorautomihaivlad, please go to the Tikwm
homepage.