@suspilne_lutsk: Волинянин Ілля Обозовський на НМТ набрав 797 балів із 800 можливих. Юнак склав три предмети на максимальні 200 балів, ще один — на 197. #нмт #випускник
Скільки зависливих людей в коментарях це велика праця набрати з трьох предметів 200 балів
2026-06-25 05:31:32
1106
Михаил :
Зараз він в Макдональдсі?
2026-06-25 04:29:20
613
safcrsxhd :
Красава братан, будеш самим кращим по предмету «ВІЛЬНА КАСА»
2026-06-25 02:42:03
224
『6tudent』 :
майбутній бариста
2026-06-25 02:21:51
951
Інна Власюк :
Вражаюче! Це справжня нагорода за сумлінну працю й наполегливість. Сам! Без репетиторів! Отже, все можливо, якщо мати бажання та системно працювати!
2026-06-24 20:57:38
94
y21_top :
ок а толку? ну от сенс щоб що? це що відразу гарантує працевлаштування ген діром в якусь топ компанію з зарплатнею найвищею? ні то нафіга
2026-06-25 00:59:32
64
8253743 :
Боже, як же люди в коментарях заздрять
2026-06-25 07:31:54
196
Анна :
Нічого собі! Це заслуговує на велику пошану! Великий молодець!
2026-06-25 03:59:15
221
19oksana191 :
прекрасна дитина, хай тобі щастить.
2026-06-25 04:21:35
142
Мулат 😅🥷 :
А якже власне життя 😂
2026-06-25 08:59:13
11
olia_nazarenko1 :
Люди,чому ви такі злі?! Порадійте за розумну молодь!
2026-06-25 06:17:29
87
𝑺𝒕𝒂𝒚𝑩𝒓𝒊𝒈𝒉𝒕~💙 :
Люди що з вами не так? Ви чого такі злі я не розумію?
2026-06-25 04:35:36
28
userwjv0acghx6 :
Молодчинка! Хай мрії збуваються!👍👍👍
2026-06-25 04:01:42
33
OneTwoThree :
Нет,ну давайте правду. Не всем дано. Но это вообще не показатель жизненного успеха.
2026-06-25 08:57:58
12
Kateryna :
Молодець 👏
2026-06-25 06:13:02
6
Geletto Broni :
А чи треба мати такий бал щоб в житті бути успішним? я думаю ні!
2026-06-25 06:09:13
15
Лінка :
Розумник! Молодець! Хай Господь завжди тобі допомагає!
2026-06-25 05:49:59
5
Макс :
Тут АТБ або Нова Пошта
2026-06-25 06:45:27
45
Ольга :
"Хочу залишитися в Україні, нікуди не виїжджати!" Багато хто каже всі виїдуть , але завдяки таким дітям є майбутнє, гарний буде лікар, дуже вірно вибрана професія! Удачі тобі козаче і подяка батькам!
2026-06-25 06:15:26
6
cr1ptovalytchik :
И что оно дало ему те 200 балов
2026-06-25 06:57:54
36
Рокицька :
Широ вітаю 🥰🥰🥰. Сьогодні йду на випускний донечки, де буде випускник, який склав МНТ на 800!!! Безмежно рада за вас, вітаю Юру, адже такі діти - це скарби і безцінні діаманти, яких треба берегти і підтримувати. Успіхів у житті і щасливої долі.
2026-06-25 05:04:38
15
Real batosha :
Даже по истории не 200 баллов
2026-06-25 04:35:58
123
To see more videos from user @suspilne_lutsk, please go to the Tikwm
homepage.