super pomysł! 😍 dzieci napewno będą miło wspominać 🥹❤️
2026-06-25 11:34:44
211
opowieści_z_nawłoci :
czemu ja juz sie wzruszam jak takie cos ogladam 😂
2026-06-25 07:09:57
216
Pietro :
fajny pomysł 👏👏👏za kreatywność
2026-06-25 09:54:26
273
Ubraniapasja :
Przestańcie płacze ja za rok to samo będę przechodzić 💔
2026-06-25 06:36:15
61
Wieslawa Jadwiga :
ale fajny pomysł 😂👌🥰
2026-06-25 05:34:40
49
😈Sysia95😈 :
łzy w oczach🥹 dzieci rosną za szybko. Mój straszy idzie do zerówki a młodszy zaczyna etap przedszkola 🥺🥹
2026-06-25 08:39:24
28
CyjankaWZG :
to ten moment w którym się popłakałam jak moje na taczce wywozili
2026-06-25 04:50:23
72
rubink@ :
Mieszkam w Holandii, tutaj dzieci konczace 8 grupe szkoly podstawowej maja trampoline na ktorej ostatni raz wyskakuja ze szkoly 😉
2026-06-25 04:06:45
36
😈Patryśka😈 :
Świetne 😁 jako matka pewnie bym była zalana łzami 🥺
2026-06-25 09:20:28
60
*Piotr* :
jeden z wzruszających etapów dla rodzicami....przejścia dziecka z przedszkola do szkoły podstawowej, 2x to przeżywałem 🥲
2026-06-25 06:14:56
15
kasia_stegent :
My kończymy przygodę ze żłobkiem a zaczynamy od września przedszkole 🥹
2026-06-25 06:21:40
9
😉Asia🙂😘 :
u nas z podstawówki miotła dzieci wyganiają 😂 fajna tradycja
2026-06-26 11:19:25
17
Agnieszka Aga :
i fruuu do zerówki..
potem 1kl 2 3.. pożegnanie pani w 3kl.. Nowy wychowawca i tak do 8 ..a potem ech jak to szybko przeleciało moja po wakacjach juz 3 średnia...
2026-06-25 06:44:36
6
A.B :
u nas klada gruby materac gimnastyczny i doslownie wyrzucaja haha 😁
2026-06-25 22:02:44
19
Małgorzata Czyżewska :
Cudne Pozegnanie
2026-06-25 08:21:35
8
Jola :
Ale - pomysł Super 👍. Dla Wszystkich " byłych" Przedszkolaków - fajnych Wakacji....bo...potem.....👋👋👋👋💐☀️
2026-06-25 11:43:21
13
ivygvs :
Moja na taczce wywieźli 😂
2026-06-25 07:21:35
5
weto.bzik :
Mega pomysł ! 😁
2026-06-25 06:04:54
5
joannasylwia :
Ale fajny pomysł
2026-06-25 10:00:55
6
☀️♌️Mars♏️Jupiter♑️Venus♌️... :
😁Moje wyjechaly na taczce....
taka tradycja🥰🥰🥰
2026-06-25 05:48:17
7
aidil :
Dzisiaj zakończenie roku w przedszkolu a od jutra dzieciaki tam wracają 😁 ale i tak fajnie było
2026-06-25 12:45:01
27
Smerf Maruda :
moja bedzie wyrzucona w lipcu, pozdro z Lübeck
2026-06-25 07:12:59
5
💥Nezziusz💥 :
A myślałem że będzie rzut oszczepem
2026-06-26 12:36:59
5
To see more videos from user @edytaago, please go to the Tikwm
homepage.