ja kiedyś do lekarza przyjechałem o 16:01 go już nie było jak zapytałem dlaczego niema lekarza w budynku , sekretarka mi odpowiedziała E był pan na 16 umówiony i pan się sopozniel i musiał minąć z lekarzem za budynkiem
2026-06-26 22:33:30
0
PaciaPacia :
bardzo dobrze mówisz 💪💪💪
2026-06-26 12:56:47
1
wiolettawiola52 :
tak było z moim mężem nie. zyje
2026-06-26 13:01:26
0
Jadwiga Maruszewska :
mnie też nie zdarzyło się wejść bez kolejki
2026-06-26 15:47:43
0
Tomek :
brawo
2026-06-25 03:42:13
8
Seba91 :
brawo
2026-06-26 11:23:16
2
Paweł Szaduro :
Komisja śledcza, AOTMiT do likwidacji ,a NFZ do ostrego trzepania przez NIK.
2026-06-25 17:40:42
2
chris :
A Wipler na co się umówił z Krallem ?
2026-06-25 08:50:13
1
rafalgo5 :
nie każdy ma takie możliwości- to klucz wszystkiego. Nie ma w szpitalu ale ma w Urzędzie.
2026-06-27 06:36:32
0
książe :
Za czasów Wałęsy polska służba zdrowia działała jak należy jak powstał NFZ to coraz gorzej zaczęło się dziać w polskiej służbie zdrowia
2026-06-26 11:09:09
0
Snoopy :
Problemem są przepisy. Jak masz kontrakt na 30 wizyt w tygodniu musisz zapewnić 1,5 etatu gdzie pacjentów masz na 1/5 etatu i lekarz jest w dostępności przez półtora etatu, nigdzie indziej na nfz nie przyjmie a wynagrodzenie dostaje za 30 wizyt i dostępność na 1,5 etatu 🤷🏽♂️Jest to patologia bo dostępność powinna być dostosowana do wysokości kontraktu, ale ustawodawca tego nie przewidział
2026-06-25 10:25:27
0
książe :
Wycena świadczeń jest stanowczo zawyżone
2026-06-26 11:04:46
0
Wi Ja :
sprywatyzować całą ochronę zdrowia
2026-06-25 02:00:20
3
A :
To Mentzen jest od tego, żeby zrobić z tym porządek. Pracuje w Sejmie i nie zmienił nic. Po co on nam o tym mówi? Ja to wiem, tylko, że ja nie mogę nic z tym zrobić.
2026-06-25 12:40:42
2
Paweł Opaliński :
😁😁😁
2026-06-24 20:29:39
0
Józek K :
🥰🥰🥰
2026-06-24 20:36:19
0
user3912436357486 :
😳😳😳
2026-06-25 11:32:24
0
To see more videos from user @mentzenfilmy, please go to the Tikwm
homepage.