@_a.ngelika_: ​А потім настала тиша. Страшна, глуха, нещадна тиша, яка розриває зсередини... #чекаюбрата #міжнебоміземлею #безвістизниклий #повертайсяживим #серцечекає

angelika💙🖤
angelika💙🖤
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 20:20:33 GMT
5138
640
87
111

Music

Download

Comments

irishka14032024
💙Ирина Чернецкая🖤 :
І в мене теж саме, сім місяців тиші😭😭😭
2026-06-25 08:51:49
4
user9471494359183
Наталя Мариняк :
теж саме 1 рік і 5 місяців.
2026-06-26 18:20:15
1
ol.tarasich
Ольга Тарасіч :
теж саме😭
2026-06-25 08:26:30
2
dariia.andriivna
Дарія :
так само ....💔
2026-06-25 07:57:43
2
masha_nsts
Маша :
Так само😭😭😭
2026-06-26 19:33:21
1
19871987marina
Маришка :
😭😭😭😭😭😭
2026-06-25 13:55:11
0
chu_mops_2
💙🖤дружина _піксельного :
😭😭😭 те саме...
2026-06-24 20:39:24
0
kriss200001
ВРЕДНУЛІЧКА МОЯ :
третій рік 😭😭😭😭😭
2026-06-25 10:04:27
2
matildaukraine
Змея Матильда 💙🖤 :
💙🖤 Рідні безвісти зниклих мають право питати про те, що їм болить. Мають право говорити про свій біль. Мають право вимагати відповідей. Ми вже чули, як нас звинувачують у «надмірній емоційності», «неадекватності» та інших гріхах. Ніби наше горе повинно бути «правильним», тихим і зручним для оточення. Але знаєте що? Коли твоя людина просто зникла, а ти роками живеш у підвішеному стані між надією і пеклом — емоції не бувають «надмірними». Біль не буває «неадекватним». Це нормально — кричати, коли тобі відірвали частину душі. Деякі «активісти», які будують свою політичну кар’єру на цій темі, продовжують публічно ображати рідних зниклих безвісти і загиблих. Вони не розуміють (або їм байдуже), що ці люди вже на межі. Що ночі без сну, постійна тривога і прірва всередині — це їхня щоденна реальність. Одне необережне слово, один удар по тих, хто й так ледь тримається — і хтось може не витримати. А ці «борці» перші побіжать витирати свої коментарі, прибирати лайки і робити вигляд, ніби нічого не було. Майте совість. Не топчіть тих, хто вже заплатив найвищу ціну. Рідні зниклих безвісти мають право на свій біль. І на свої питання ‼️
2026-06-25 02:21:42
3
irinatkach3
Irina :
В мене 9 місяців тиши😭😭😭
2026-06-25 20:10:27
1
41alj
41alj :
це найстрашніші 3роки і 4місяці мого життя я не чую голос своеї дитини 😭😭😭
2026-06-25 22:30:07
1
user7548241756168
🇺🇦💛 Світлана 💙🇺🇦 :
господи поверни наших рідних додому 🙏🙏🙏
2026-06-26 19:24:32
0
viktoria_skliarova
𝕧𝕚𝕜𝕒_𝕤𝕜𝕝𝕚𝕒𝕣𝕠𝕧𝕒 :
2 роки вже💔
2026-06-27 07:06:01
0
alishasubota7
Alisha Martynenko💙🖤 :
Теж саме….тато 1 рік 1 місяць…тримайтеся 🫂
2026-06-26 06:26:40
1
user9020080022518
Наталья Морозова :
уже третій рік тиші синочок рідненький кровиночка моя 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2026-06-25 13:18:01
0
g.t.v.60
G.T.V. :
@G.T.V.:Боженька,цілодобово молюся до Тебе🙏🙏🙏 Поможи всім потрапити додому🙏🙏🙏 Це не прохання,це мій материнський крик🙏🙏🙏
2026-06-25 09:23:02
0
breslavskaoksana
oksana :
🙏🙏🙏🙏🙏Боже почуй наші молитви поверни живим додому наших Воїнів 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2026-06-25 09:26:04
1
natalija1603
Наталія :
17 місяців !!!! 17 місяців не знати де ти!!!!!Ми чекаємо, молимося та чекаємо, Ванюшка ми тебе чекаємо
2026-06-25 16:48:41
1
nataha609
Наталья Брик :
В нас також 😭😭😭досі чекаю 🙏🙏🙏вже 1,5років
2026-06-25 08:30:10
1
user82961195624
Курейкіна Олена :
і мій так сказав і......6 місяців 💔💙🖤🙏
2026-06-25 13:25:06
0
user9121779282768
Валентина Гранецкая 🇺🇦💙🖤 :
Господи милосердний почуй наші молитви допоможи повернути кожного полоненого та безвісти зниклого додому Живими 🙏🙏🙏🙏🙏
2026-06-25 08:26:28
1
nata.sylka472394484058
Наталь Сылка :
🙏🙏🙏
2026-06-25 07:49:03
1
katerina84222
@Katya@ :
💔💔💔
2026-06-25 17:36:23
1
mariadumyn1209
Думин Марія :
😭😭😭
2026-06-27 08:14:28
0
vataha61
батя & и синок Макс. :
🙏🙏🙏
2026-06-24 20:24:55
0
To see more videos from user @_a.ngelika_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About