бля я угараю 😂 там шось летить 😂 а похуй світлячок є😁
обожнюю цего пацанчика🥰
2026-06-24 21:15:30
99
MariNka🥰 :
блін,я тоже первий раз бачу☺️
2026-06-24 20:29:32
35
Viktoriia :
Дякую, що показали таке чудо природи 🥰
2026-06-24 21:15:46
17
Khristie ENG_TEACHER :
Це в Одесі?❤️🔥
2026-06-24 20:34:40
8
Виктория Шитова :
я теж побачила вперше у тебе на відео, за свої 29 років 😁
2026-06-24 22:51:16
1
elizaveta_9 :
то наши летают
2026-06-24 20:48:46
5
Allyo_nka🍫 :
Оце і є для мене щастя помічати таке 🥰
2026-06-24 20:51:41
6
lamakot :
Я теж в минулому році вперше побачила 😍 такі прикольні
2026-06-24 20:56:49
2
Юльчик Лагунова :
класс. я також не бачила не разу як світиться світлячок ☺️☺️☺️
2026-06-24 20:56:31
1
Ладушка :
В моєму дитинстві всі кущі були в них✨
2026-06-24 23:30:20
0
rodriga 🐡 :
Декілька років тому,сиділи на ґанку,пили пиво,і літали поряд світлячки🥰 Це так було давно,але так вражаюче❤️🥹
2026-06-24 23:11:38
0
Несті :
Я перший раз на Шрі Ланці побачила в цьому році)
2026-06-24 22:03:35
0
MaRa :
явахує 😳 мені 25, і я думала що то вигадки з мультиків 😂
2026-06-24 22:03:46
0
Софія :
Теж уявляли собі світлячка за образом Рея з мультфільму "Принц та лягушка" ?
(боззе, він у реальному житті набагато менше ніж здавалося в мультфільмі через екран 😳😅)
2026-06-24 22:49:39
0
Яночка🦂 :
Класс 😂😂😂 🔥🔥🔥🔥
2026-06-24 22:05:35
0
by abramova :
клас
2026-06-24 20:26:53
0
♚♡아n아st아si야♚ :
це наш комарик летить 🥰
2026-06-24 22:23:25
0
letai.smi :
я тоже первый раз в жизни неделю назад увидела светлячка)Только в Германии,жаль пока в Одессе была не видела
2026-06-24 22:28:21
0
Виктория :
огоооо,классс
2026-06-24 20:28:51
6
Aleksandriya :
Прикольно
2026-06-24 20:56:22
0
Наталія Добровольська :
і я не бачила...
2026-06-24 21:48:12
0
Оксана Горобчинко :
Дякую, чесно перший раз таке бачу. Я думала в нас такого немає.
2026-06-24 21:40:49
0
ana_from_ua_stacia :
Вау. Клас
2026-06-24 23:39:54
0
леф милий :
привет дай тг
2026-06-24 20:28:36
0
To see more videos from user @maximilliano_09, please go to the Tikwm
homepage.