@gizela.gazela: Żart, nie biegnijcie do action bo i tak wszędzie wykupiona 😅 zjechaliśmy pół miasta żeby ją znaleźć 🫣🌞 #polska #Summer

gizela.gazela
gizela.gazela
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 24 June 2026 20:45:34 GMT
278537
9935
180
4272

Music

Download

Comments

bojajestemzajebista
JestemBogiem :
tymczasem rachunki za prąd
2026-06-25 07:41:46
912
artek_325
𝑨𝒓𝒕𝒆𝒌 🧿 :
2026-06-26 11:33:27
12
iwanejro
Weronika :
Mi wystarczyło na to, wyobrażam sobie że już tam wisi i jest mi chłodno 😂
2026-06-25 07:38:23
288
heatedbythesun
heatedbythesun :
Tak! mam już 5 lat i działa bez zarzutu każdemu ja polecam 😁
2026-06-25 04:59:47
28
daily.cande
doma :
same, może nie z action, ale nasz na 4 piętrze działa cuda. szkoda tylko później, że mamy większe dopłaty do prądu w drugiej połowie roku😅
2026-06-25 05:47:21
12
themicnat
MicNat666😈 :
nasz pies lubi to
2026-06-25 08:16:08
54
nickyelo_music
NICKYELO :
Pewnie, że fajna sprawa ale nie ten z action dołożysz 300 zł i masz dużo mocniejszy i z firmy która w razie czego nie zniknie jak bedzie reklamacja
2026-06-25 18:14:22
7
raspberrylov_
raspberrylov_ :
Mam klimatyzator przenośny z allegro (producent eberg) już 2 rok i nie żałuję zakupu. Po przerobieniu go na dwururowy wydajność jest jeszcze lepsza przez co rachunek za prąd tak nie straszy 😁
2026-06-25 08:51:05
9
_tosiq_
🙀 :
To działa przez jeden dzień i się psuje lepiej zainwestować w normalną klimatyzację i będzie na lata
2026-06-25 15:10:48
5
martamx95
marta. :
No ok ale on nie ma tej rury wciągającej ciepłe powietrze na zewnątrz?
2026-06-25 05:11:18
17
jaw0r3
Jaw0r :
Najtańsza klima 3,5kw na promka h chodzi po 1200zl, montaż jak ktoś ogarnie nawet5i po znajomości to w 2k się zmieścisz i masz wydajne urządzenie na lata
2026-06-25 17:38:11
1
bombolada22
Ania :
ale jak to głośne
2026-06-26 22:35:38
0
userezwib0v1nu
szklanka :
ja mam z erli
2026-06-26 14:08:02
1
j.anna.s93
Asia :
Już bym wolała siedzieć w cieple, niż takie coś by mi miało stać na środku pokoju.
2026-06-25 07:01:01
2
tradycyjna
• amanda :
Nie jest głośny?😕
2026-06-25 22:28:40
0
kaziuoooo
kaziuoooo :
gdzie odprowadzasz ciepło z klimatyzatora?
2026-06-25 16:27:17
2
lucywsky
X :
Ja mam dobrze ocieplony dom 😅 wszędzie po 20 stopni
2026-06-26 09:17:54
0
beataaab
BeataaaB :
mam z EBERGa, chlodzi pierwsza klasa, fakt jak sie nie da splita to nie ma nic bardziej efektywnego
2026-06-25 19:04:32
0
posaline_
POSALINE_ :
My dzisiaj ogarnęliśmy z plenti- aplikacja. wynajem na 3 miesiące dobrego klimatyzatora. Przeżyjemy lato 😁
2026-06-26 00:08:33
1
mija.mara
Mija Mara :
Ale hałas?
2026-06-26 17:49:52
0
annajasiek1
annajasiek1 :
to klimator
2026-06-25 12:27:11
4
wodniczka7
wodniczka :
:Ja kupiłam lampe sufitowa z wiatrakiem.to jest sztos.
2026-06-25 17:37:42
2
mar.kil
Mar. Kil :
Nie, dzięki. Mam w domu normalną klimatyzację 🙂
2026-06-25 20:23:29
1
pierwszy_hejter
pierwszy_hejter :
to jest klimatyzacja czy klimatyzer?
2026-06-25 15:18:08
2
irulinek
Iru :
to ma ledwo 1k wat... to nie moze dzialac dobrze.
2026-06-25 17:03:04
3
To see more videos from user @gizela.gazela, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About