@enazatlagember: 🧐 Na, akkor a lomtalanítás sikeresen lezajlott... vagy mégsem? A XV. kerületi MÁV-telepen múlt hétvégén elvitték a lomokat, lefotózták, kipipálták a feladatot, minden rendben? Vagy mégsem? Mert aki ma arra jár, az nem a rendet látja, hanem egy szeméttel, műanyagdarabokkal és veszélyes üvegszilánkokkal teleszórt közterületet. 🚮 Komolyan, ez lenne a lomtalanítás vége? Elvinni a nagyobb darabokat, aztán hátradőlni, hogy a maradékot majd felszedi a szél, az eső vagy a lakók? Mi van a gyerekekkel, akik ott játszanak? Mi van a kutyásokkal? Mi van az idősekkel, akik nap mint nap ezen a területen közlekednek? Vajon a felelősök szerint így néz ki egy kitakarított közterület? Vagy csak megint sikerült félmunkát végezni, aztán remélni, hogy senki sem szól érte? Meddig kell még beérnünk azzal, hogy a munkának mindig csak a fele készül el? 🤔
Én az átlagember
Region: HU
Wednesday 24 June 2026 20:50:43 GMT
Music
Download
Comments
There are no more comments for this video.
To see more videos from user @enazatlagember, please go to the Tikwm
homepage.