я просто нарешті поздавала усі екзамени і заліки і тепер сиджу така цілодобово 🫠
2026-06-25 16:57:52
274
_mariyka.__ :
Як тепер жити ?
2026-06-25 16:49:48
33
bohdanalalala :
державний іспит (філологія)
2026-06-25 15:14:12
39
kitekat🇺🇦 :
після нмт стан овоча
2026-06-25 20:57:22
15
cicericka :
Основи арх проектування
....
2026-06-25 16:02:14
5
mi.minako :
Арх історія 😔
Навіть рисунок так не вбивав
2026-06-25 13:39:56
7
afkiller :
креслення... вечір, зима... 18:30... ми виходим з універу, там по більшості в коридорах темно, і тільки над сходами світло.
був якийсь особливий вайб, не дивлячись на те, що місця не ставало, всі столи були зайняті і креслити доводилось на лавочці в коридорі в позі креветки
2026-06-25 17:56:16
3
oxin :
На 2 курсі так само
2026-06-26 01:54:48
0
🍙 :
коли здав вже що треба було і ідкщ з цього жахливого місця, але сил вже не лишилося
2026-06-26 00:37:45
0
𝑀𝑎𝑦𝑑𝑎𝑦`~`🍰 :
здала нмт 2 червня, з того дня такий ж стан
2026-06-25 16:23:56
1
sroka.gotycka :
сподіваюсь, що в понеділок здам екзамен по літературі давній
2026-06-25 15:22:55
2
гілка на дереві :
математика
2026-06-25 07:23:42
6
n.kyryliuk :
Поясніть мені чому тааак відбувається 😂
2026-06-25 17:29:20
1
Valerie :
я та диплом
2026-06-25 17:27:26
1
Juliii :
у мене теж це була англ
2026-06-25 23:22:07
0
you :
фізіологія 🫡
2026-06-25 13:55:14
1
💙Іннулька💛 :
завтра здаю іспит, вже так мрію відпочивати і не тривожитись хоча б з приводу навчання🥺
2026-06-25 16:12:39
0
Violet :
медична біологія
2026-06-26 00:10:55
0
Milka :
крок
2026-06-25 17:17:31
0
Ася :
Перша курсова…
2026-06-25 21:31:29
0
Coffee Frog :
захистила диплом і тепер так само ходжу...
2026-06-25 21:25:19
0
Владислав :
Тому я готуюсь до іспиту навіть на 238 питань за 3 дні і не морочу собі голову, а після йду святкувати 4+
2026-06-25 20:43:32
0
🧟♀️ :
курсова з яп. філології...я думала, я від стресу здохну😬✌🏼особливо коли моя люба наук. керівничка за кілька днів до захисту написала «добрий вечір, а я тут трохи виправила вашу роботу» (вона не шарить за японську...)
2026-06-25 19:24:16
0
Софія :
екзамен по фізіології😅
2026-06-25 17:14:40
0
To see more videos from user @evel_i_na, please go to the Tikwm
homepage.