@cotege3: 3 piece Silicon, Body, Back, and Face Scrubber. #fyp #face #back #body #scrubber

Kisha Dupree
Kisha Dupree
Open In TikTok:
Region: US
Thursday 25 June 2026 00:06:34 GMT
21
1
0
0

Music

Download

Comments

There are no more comments for this video.
To see more videos from user @cotege3, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Чия ковбаса смачніша: Оля VS Вова 🥊 Кілечко домашньої ковбаски – невідʼємний атрибут нашого з Олею великоднього кошику. Це більше, ніж страва – це традиції, які в кожній родині свої: хтось готує з фаршу, хтось – рублену, з салом чи без.  І ми хочемо поділитись своїм «секретним інгредієнтами»🙃 Оліна ковбаска🤍 1 кг свинини (ошийок + лопатка чи биток) 200 г сала 5-7 зубчиків часнику 2 ст.л гірчиці в зернах Сіль та перець  І мій секретний інгредієнт — крижана вода 💧 та коньячок тільки тсссс🤫 👉мʼясо та сало обовʼязково порубати дрібно ножем, так ковбаска вийде структурною. Додаю часничок, гірчицю, сіль, спеції.  🥃Горілочку або коньячок (30 г) завжди моя мамуля додавала, так ковбаска довше зберігалась.  Іще додаємо крижану 🧊воду 150-180 мл (скільки «візьме» фарш) — це зробить мʼясо соковитим та пружним. Перемішуємо фарш, підкидаючи його, тобто ми вбиваємо в нього воду. Вона має гарно всмоктатися в мʼясо. А ще краще поставити на ніч 💤до холодильника.  👉Кишку промиваємо і  наповнюємо вручну або через спеціальну насадку комбайна. Завʼязуємо кінці кишки і складаємо у форму равликом. Робимо зубочисткою проколи і ставимо у розігріту духовку на 180°C, 30 хв. Скориночка, аромат, мммм….  дістаємо і смакуємо😋 Вовина ковбаска♥️ 850 г філе курячого стегна  150 г сала 40 г часнику 40 г зернової гірчиці  10-11 г солі  120-140 г води  Чорний перець, копчена паприка, трішки чілі🌶️ за бажанням  Мій секретний інгредієнт — це кумин, коріандр та насіння кропу😉  👉все нарізаю руками, краще досить дрібненько, додаю воду, посічений часник, спеції і добре вибиваю фарш.  👉наповнюю кишку на половину (щоб не порвалась у процесі готування) проколюю трішки,  Змащую олією, кладу у ємність, підливаю трішки води. І готую на 200°C до румʼяності, перегортаю і ще раз до румʼяності  Загалом це десь ~25-27 хв  💫Можна їсти одразу гарячою! Святкуйте Великдень у родинному колі разом з Coca-Cola Zero Sugar. 😍Діліться в коментарях своїми родинними рецептами. Найцікавіший приготуємо у наступному рілз😉  #creativeserchinsight #партнерськийпроєкт #cooking #traditional #food
Чия ковбаса смачніша: Оля VS Вова 🥊 Кілечко домашньої ковбаски – невідʼємний атрибут нашого з Олею великоднього кошику. Це більше, ніж страва – це традиції, які в кожній родині свої: хтось готує з фаршу, хтось – рублену, з салом чи без. І ми хочемо поділитись своїм «секретним інгредієнтами»🙃 Оліна ковбаска🤍 1 кг свинини (ошийок + лопатка чи биток) 200 г сала 5-7 зубчиків часнику 2 ст.л гірчиці в зернах Сіль та перець І мій секретний інгредієнт — крижана вода 💧 та коньячок тільки тсссс🤫 👉мʼясо та сало обовʼязково порубати дрібно ножем, так ковбаска вийде структурною. Додаю часничок, гірчицю, сіль, спеції. 🥃Горілочку або коньячок (30 г) завжди моя мамуля додавала, так ковбаска довше зберігалась. Іще додаємо крижану 🧊воду 150-180 мл (скільки «візьме» фарш) — це зробить мʼясо соковитим та пружним. Перемішуємо фарш, підкидаючи його, тобто ми вбиваємо в нього воду. Вона має гарно всмоктатися в мʼясо. А ще краще поставити на ніч 💤до холодильника. 👉Кишку промиваємо і наповнюємо вручну або через спеціальну насадку комбайна. Завʼязуємо кінці кишки і складаємо у форму равликом. Робимо зубочисткою проколи і ставимо у розігріту духовку на 180°C, 30 хв. Скориночка, аромат, мммм…. дістаємо і смакуємо😋 Вовина ковбаска♥️ 850 г філе курячого стегна  150 г сала 40 г часнику 40 г зернової гірчиці  10-11 г солі  120-140 г води  Чорний перець, копчена паприка, трішки чілі🌶️ за бажанням  Мій секретний інгредієнт — це кумин, коріандр та насіння кропу😉 👉все нарізаю руками, краще досить дрібненько, додаю воду, посічений часник, спеції і добре вибиваю фарш.  👉наповнюю кишку на половину (щоб не порвалась у процесі готування) проколюю трішки,  Змащую олією, кладу у ємність, підливаю трішки води. І готую на 200°C до румʼяності, перегортаю і ще раз до румʼяності  Загалом це десь ~25-27 хв  💫Можна їсти одразу гарячою! Святкуйте Великдень у родинному колі разом з Coca-Cola Zero Sugar. 😍Діліться в коментарях своїми родинними рецептами. Найцікавіший приготуємо у наступному рілз😉 #creativeserchinsight #партнерськийпроєкт #cooking #traditional #food

About