Якщо дитина народилася 31 січня 2025 року то 7000 можна отримати тільки за один місяць?
2026-06-25 07:00:00
1
👺👺👺 :
а на які можна подати виплати, якщо дитина народилася за кордоном і ми живемо за кордоном ?
2026-06-25 14:32:37
1
дружина захисника ❤️ :
в 2026 ці 860 вже не платять
2026-06-25 18:22:41
1
Наталия Якимовская :
підкажіть будь ласка, медичний висновок, якщо я народжувала за кордоном, як його зробити чи взагалі потрібно для отримання допомоги до 1 року?
2026-06-25 22:15:16
0
𝓝𝓮𝓵𝓲𝓪🎀 :
якщо дитина народиться в січні 2027 року, чи будуть усі ті виплати?
2026-06-25 14:05:57
0
kalynchuk__marija_lash_vn :
Підкажіть будь ласка чи можна оформити єясла для фопів?
2026-06-25 07:40:13
0
NikolenkoFamily👩🏻🍼❤️ :
Дівчата дякую вам завдяки вашій допомозі оформила єясла ❤️
2026-06-25 09:40:17
0
jsg7725bsi :
добрий день якщо дитина народилася за кордоном і я там получала виплати тільки перші три місяці чи маю право я оформити виплату при народженні в Україні
2026-06-26 17:36:26
0
Annetinsta :
Доброго дня, чи зможу оформити допомогу з США , коли народитися дитина 50 тисяч гривень без моєї прописки у хаті?
2026-06-26 15:59:09
0
ukrainiantraveler2024 :
підкажіть будь ласка, ми вже другий місяць неотримуємо виплати багатодітні 2100 на 3 і 4 дитину, і 1500 грн забрали на повернення пенсійний фонд, у зв'язку тієї допомоги 1500 у квітні. і вже 2 місяці недають виплати і невіддають 1500 грн ті що забрали на повернення (хоча вони вже забрали свої 3000 грн) підкажіть будь ласка
2026-06-25 21:28:17
0
Дуняша 😘 :
я немного не понимаю возможно.
18.06.2026 я оформила дородовые выплаты срок 32 неделя беременности. Это я получу их до родов или после?
2026-06-25 10:11:37
0
Тіна Сулім :
я працююча мама народила третю дитину неодружена на які виплати я можу розраховувати?
2026-06-25 20:23:34
0
Вікторія Сторожук :
Нам в липні виповнюється 3 роки.Ікісь допомоги ще є? Не розумію за єСадок?
2026-06-25 20:46:37
0
Vasylyna :
Підкажіть, будь ласка, дитині 1,4 майже, були сьогодні в пенсійному і там не в курсі щодо збільшення терміну подання заяви до року і шести місяців, сказали, що я не встигла і вони про продовження до року і шести місяців перший раз чують? Що можна зробити і куди звернутись?
2026-06-25 19:23:46
0
Ксения Клименко :
скажіть будь ласка,а пакунок школяра буде відкриватися, моя донька в цьому році йде в школу, і як її можна оформити?
2026-06-25 06:34:50
0
🥰Лапочка дочка Амина 🤗 :
Добрый день. Скажите пожалуйста уже 4 месяц как я подавала дакумент на выплату 7000 до року, сказали что всё хорошо но ещё нету с Ощадбанк никаких результата что мне делать?
2026-06-26 03:58:33
0
N M | Настя :
Доброго дня! Прошу підказати, будь ласка. Я не перебувала в офіційному шлюбі з батьком моїх дітей. Діти (4 і 6 років) записані на його прізвище, він зазначений у свідоцтвах про народження. Уже 2,5 роки він офіційно вважається зниклим безвісти за особливих обставин, маю відповідні підтверджуючі документи.
Нас із дітьми запросили на тиждень у гості за кордон. Які документи необхідно мати для перетину кордону?
2026-06-25 21:16:01
0
Адвокати | АО «Стандарт» :
А якщо ви народили і перебуваєте не в Україні і вам необхідний супровід із подання заяв на дитячі виплати - звертайтесь у Дірект або ж у телеграм за номером телефону +380684443222☺️🫶🏻
2026-06-25 06:28:53
1
Мариморич К :
еслі офіциально робиш ,дородові як приходять одною суммою чи як зарплата на протязі126 днів
2026-06-25 16:25:44
0
pavlenkodanil23 :
🥰🥰🥰
2026-06-25 14:01:41
0
людмила чава🥰☺️ :
😂😂😂
2026-06-26 17:58:41
0
To see more videos from user @adv.standard, please go to the Tikwm
homepage.