@robertgrecuuu: Constatăm, nu conspirăm. #robertgrecu #romania #cheloo #mindset #life ‼️ATENȚIE: scopul mesajului este unul pur educativ prin care încercăm să apelăm la gândirea critică ca să analizăm acest subiect, încercând să atacăm ideea.. nu omul. Nu are de-a face neapărat cu persoana, ci cu ideea.. și în general principiile pe care le las în acest material ne privesc pe fiecare și ne provoacă la o autoevaluare constantă ca să fim atenți ce semănăm în viața noastră zilnic.
Nu poți sa iti dai cu parea despre un om doar pe baza info din mass-media
2026-06-25 16:43:54
2
Adriana Matia :
parerologi sunt tot timpul ,dar cine suntem noi sa judecam ..
2026-06-25 16:12:09
4
Octavian Ciobanu :
lăsați omul în pace,nu-l mai judecați că nu va cerut nimeni părerea.
2026-06-25 19:31:56
1
danielbuzatu6 :
Nu am înțeles nimic
2026-06-25 14:36:56
0
Adri :
Tu ce esti???
2026-06-25 11:34:29
0
♊Victor♊ :
e bună părerea ta dar nu la volan frate
ești exemplu ce spui ce faci.
2026-06-25 09:48:42
1
lushalusha61 :
spune mă nene ceva !!!!
2026-06-25 10:07:02
0
Filip Rob :
Ai zis bine intrun fel
2026-06-25 19:34:48
0
M3ha69 :
ce sa întâmplat cu Cheloo ce a zis ?
2026-06-25 17:48:08
0
Viorica Covaci :
Bine punctat !
2026-06-25 10:07:54
0
Mihaela Holota :
Foarte frumos comentariu,foarte adevarat ce spui.
2026-06-25 13:23:13
0
DJ BIC-Ai Oficial :
2026-06-25 12:47:26
0
Daniel :
că să citez din Cheloo
"...își dau pe net cu părerea
Cu privire la p mea și cum percep eu durerea"
2026-06-25 15:03:14
3
RamoRamo :
puțini înțeleg ceea ce ați spus defapt
2026-06-25 13:49:53
0
Claudia Pandelea :
Foarte bine ai spuns ,Mai ales din Biblie care Dumnezeu ne vorbește prin ia și nu vrem sa înțelegem, Dar prea târziu înțeleg unii când Dau de Rau....👍👍👍
2026-06-25 09:21:38
0
Aurica :
pai nu jude cam costatam.Corectă analiză.
2026-06-25 16:30:03
0
Pepe :
și ține-o pentru tine
2026-06-25 18:56:18
1
mihaelaantoniac :
Hai să fim oameni, să nu constatăm, să l lăsăm pe Cheloo să fie așa cum e, să treacă cu bine!
2026-06-25 16:52:34
1
alexcostache975 :
ai zis bine dar foarte voalat.Omu e prajit complet scurt le doi
2026-06-25 19:07:21
0
CATALIN-CATALIN :
ca el sunt mii de persoane,
2026-06-25 15:56:37
0
andrei amariei :
🫡🤝
2026-06-25 07:03:54
0
K.D.Lang Canada :
😢😢😢
2026-06-25 11:34:33
0
lenaghiurcuta :
🥰
2026-06-25 12:16:36
0
To see more videos from user @robertgrecuuu, please go to the Tikwm
homepage.