@endurosztambuch: Jak zrobić manuala? Pięty w dół, kompresja, odbicie, praca biodrem i hamulcem - tyle! I aż tyle. Mi zajęło to jakieś 4 lata bardzo nieregularnej pracy 🤣 Także ostatnim składnikiem jest czas, czas i jeszcze raz czas. Przyprawić trzeba szczyptą uporu. Oczywiście to tylko krótki film który, nie wyczerpuje tematu! Ale ile osób, tyle podejść i każdy czasami znajdzie dla siebie jakąś „przełomową” wskazówkę w kolejnym poradniku który wałkuje ten ruch. Co pomogło Tobie najbardziej w nauce manuala? #howtomanual #mtb #enduro #rower
EnduroSztambuch
Region: PL
Thursday 25 June 2026 07:02:07 GMT
Music
Download
Comments
nigodem👍🏿 :
Ja to umiem nawet na dwoch kolach
2026-06-25 16:05:04
69
😎oreo😎 :
mam pytanie bo mój rower nie posiada amortyzatorów da się to zrobić?
2026-06-26 08:54:29
0
ITZ_BARTUS:) :
szięki bo nie umiałem manuala
2026-06-25 07:08:27
53
farmer :
a na jakim biegu
2026-06-26 09:44:18
0
Patryk :
jakie przetzutki
2026-06-25 19:43:29
0
kamil :
a jak mój rower waży 18kg
2026-06-26 06:28:56
1
itzzz_spoko :
A jak mój rower jest w cholerę ciężki
2026-06-25 15:49:41
17
️ :
a jak nie mam amorów pod tyłkiem
2026-06-25 18:16:13
4
tomekekeke._ :
a to nie jest wheelie?
2026-06-25 14:33:33
1
P0dejżany_traper :
a whele?
2026-06-25 12:57:34
0
olixon123 :
wszystko super ale jak wrucić na 2 koła ?
2026-06-25 15:07:01
1
Ale goooaat :
co to za marin
2026-06-25 18:09:57
0
#123lukasz# :
jak nie mam tylniego hamulca to warto próbować? XD
2026-06-25 18:06:54
0
grind.Wikt.Fr :
bez dampera nie da sie
2026-06-25 16:09:46
0
Bananek1234 :
działa tylko na dwóch amorach
2026-06-25 14:27:39
0
commander foxy :
na hardtailu też działa?
2026-06-25 20:03:48
0
__borsik_23 :
mam pytanie bo jak probuje robic manuala to nie umiem nie siedziec na siodelku
2026-06-25 11:12:01
0
ogórek :
czyli ja xdd
2026-06-25 11:46:26
0
Kuba_fn :
a co jeśli ma dirta
2026-06-25 10:59:52
1
Po Prostu Alan.. :
ja nawet whilly nie umiem😭
2026-06-25 17:17:37
0
VoltRide_PL :
Polecasz Marin rift zone 1 ?
2026-06-25 20:21:47
1
KAYO🥷🏻_kxcper :
a jak nie mam dobrego roweru mam MTB storm racer ale bez tej sprzenzyny i małe amortytazory
2026-06-25 09:52:24
1
Naczos :
dzien dobry,czy jest pan nauczycielem od jazdy na dircie?szukam trenera w łodzi
2026-06-25 08:50:43
0
Nomess :
a jak nauczyć kandsa by co 5 min nie dziorawil dentki
2026-06-25 16:53:11
3
To see more videos from user @endurosztambuch, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.