@stormcrewpl: Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał? Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱 Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę. Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk. Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔 W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność. Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭 Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza
StormCrew
Region: PL
Thursday 25 June 2026 07:18:06 GMT
Music
Download
Comments
Kondzio :
;-;
2026-06-25 11:22:05
264
Saab Scania Fan :
Germany: 40°C on Friday
2026-06-25 15:00:32
0
Nyxi :
Poznań w niedz 41°C
2026-06-25 12:18:16
141
JULKA😵💤 :
2026-06-25 15:28:00
40
🐴🎀🩷 :
N pozdro✌🏻 (lubuskie jak vo)
2026-06-25 11:54:52
9
Fili8pek :
u mnie 40stopni
2026-06-25 14:51:03
6
Belikson :
Co to za nazwy miast🥀
2026-06-25 12:35:29
30
Trufel :
a Kałowice gdzie?
2026-06-25 14:29:27
6
Pingwin :
u mnie będzie ok 60C w pracy
2026-06-25 12:44:00
6
Błażej Grajkowski :
Chociaż kropla deszczu, błagam
2026-06-25 13:27:44
27
Dxmino0 :
u mnie 39 stopni sobota i niedziela
2026-06-25 15:04:48
7
Tfuj stary :
Niedziela papieżowa temperatura
2026-06-25 15:26:30
6
DragonikoW :
2026-06-25 11:14:32
15
⋆.ೃ࿔*:・ :
34°c? Chyba z 40° będzie
2026-06-25 13:13:27
5
Lilith :
to ja mieszkam w krematorium 🥵🤣
2026-06-25 17:55:08
6
Lord Mruczek :
Chwilowo 29 na zewnątrz, a u mnie w kabinie 16 😅☃️
2026-06-25 07:28:04
6
kacpxx_.⚽️🇵🇱 :
u mnie w niedziele 42
2026-06-25 14:05:51
4
Damcio(Damiś)😱 :
u mnie w niedzielę 40
2026-06-25 18:43:08
4
alekssq :
u mnie 40C° bedzie w niedziele 😭
2026-06-25 18:00:22
4
💗𝓩💗 :
U mnie w niedzielę 38…
2026-06-25 08:28:28
2
jakubson fan amadzika :
u mnie ma być w niedzielę 37-39
2026-06-25 15:53:20
2
To see more videos from user @stormcrewpl, please go to the Tikwm
homepage.