@yaremche_horse: 🍼А ви знали ❓ Молоко кобили дійсно вважається поживним продуктом. За складом воно ближче до жіночого молока, ніж коров’яче. Можлива користь для дітей: * 🥛 легше перетравлюється, ніж коров’яче молоко; * 🦠 містить корисні білки та речовини, які підтримують мікрофлору кишечника; * 💪 є джерелом вітамінів і мінералів; * 🛡️ містить імунні фактори, особливо в молозиві.#конітолюбов #конівукраїні #щасливедитинство #мійсвіт #коніприкарпаття
Друзі, це звичайне кобиляче молоко. Дитині було цікаво його скуштувати, а лоша п’є молоко своєї мами. Будь ласка, утримайтеся від вульгарних чи образливих коментарів. Якщо тема вам не близька — просто перегорніть. Дякую всім, хто ставиться з повагою. 🤍
2026-06-26 18:11:30
13
Sakiho :
Автор же сам понимает какие комментарии будут🥶🥶🥶🥶🥶
2026-06-26 15:24:56
6
Эвелина :
Божееее как приятно смотреть. Спасибо вам большое. Вот это настоящее детство у ребенка.
2026-06-25 11:07:30
14
Руслан :
справжне дитинство
2026-06-25 15:31:35
5
Olena :
Божечкі, яка милота!!!🥰❤️
2026-06-25 21:34:28
3
Таня Загляда :
кобилче молоко рекомендують при коклюші
2026-06-25 10:51:27
8
Бодя Данилюк :
Саме смачне молоко 🥛 памʼятаю той смак з дитинства🥰
2026-06-25 18:55:55
0
Skazka Love :
😂😂😂😂🥰🥰🥰правильно расти здоровой и красивой
2026-06-25 20:46:50
1
Roman Bogdanovic :
НЕ МОЖУ НАЛЮБУВАТИСЯ🥰🥰🥰🥰
2026-06-25 18:32:14
1
Soltan Nadirov :
Nə gözəldir 👌 як красіва ☀️🇦🇿🇺🇦
2026-06-25 14:43:59
2
Tokvibe :
Малышка красивая растет 🥰
2026-06-25 21:15:50
2
Вераока :
это сказка о которой даже взрослый мечтал бы провести так своё детство🙏🥰
2026-06-25 15:07:57
2
ярослав :
оце дитинство то не всі зрозуміють але це класно і господарю шана та повага🥰🥰🥰🥰
2026-06-26 10:47:16
1
user unknow) :
в дитинстві пробував,незвичайний вкус але дійно корисне дуже
2026-06-25 16:55:56
2
N.I.K.O :
я так позбувся виснушок
2026-06-25 15:11:04
2
степа🐈🐈 :
молоко кобили дуже має багато властивостей ,кашель бронхи...
.
2026-06-25 11:06:43
3
To see more videos from user @yaremche_horse, please go to the Tikwm
homepage.