хочеться кричати про споживчу кризу та занижувати очікування власників бізнесів. я маркетолог і відчуваю це на собі. навіть рік тому ЗП в 50к грн відчувалася набагато більшою, ніж сьогодні. я буквально «ужимаю» себе в усьому
2026-06-25 09:25:38
83
Elena :
Экономлю навіть на їжі у мене все🤣
2026-06-25 15:11:12
14
user682598739801 :
reality check
2026-06-25 15:06:18
1
coolchiko :
Вони поставили «супер амбітні цілі» і шукають Head of SMM за 40 к грн.і щоб їх соцмережі взлетіли. Розкажіть про те, як бізнеси економлять на спеціалістах, якщо є такий досвід.
2026-06-25 10:36:01
42
that Cat :
Я живу в Польщі і теж раніше условно заробляючи 7к зл на руки я могла дозволити собі більше ніж зараз маючи 10. Наче заробіток росте, але він все одно не встигає за цінами.
2026-06-25 09:53:52
31
Aylin_Noir :
Дякую за дуже круте відео. Зараз адекватна оцінка реальності як ніколи важлива🫶
2026-06-25 09:54:03
7
Petroo SMM :
Дуже розумні слова.
2026-06-25 08:47:16
5
mary.kokhan.english :
Я помітила, що продати дешевий продукт важче ніж дорожчу послугу. Мені легше продати уроки за 1100 грн за один урок, ніж місяць підписки на клуб вивчення за 400 грн
2026-06-25 13:52:58
12
user9711172200505 :
падає падає, навіть я як маркетолог вже відчуваю і дивлюсь на запити з реклами, про що говорять, що важливо ((
2026-06-25 10:19:27
9
kateryna.olabina :
Ви дуже класна, дякую!
2026-06-25 09:59:05
1
Kkkkkkkkkkkssss :
Економим на їжі, тому нажаль бізнеси будуть розвиватись без мого фінансування
2026-06-25 15:50:47
1
nikola38 :
у нас мега криза
2026-06-25 15:56:37
0
CherryLady :
А ви крута, підписалась
2026-06-25 15:21:29
0
Julia Fox :
Під кожним словом підписуюсь👍все так і є
2026-06-25 15:23:47
0
Sandr :
Дякую, ви дуже розумно розклали по полицях . Сумно, проте реальність… Мирного продуктивного 🤝
2026-06-25 15:23:46
1
cinemamagic :
Тю, я вже на їжі економлю. В моєму професійному секторі (зв'язок і Інтернет) у середньої ланки ЗП 400Є. Десь 20К грн. Шоб ви не думали, що у нас великі зарплати. Компанія лайфселл.
2026-06-25 15:54:09
2
DeutschMeister :
Абсолютно праві🫠🫣
2026-06-25 15:23:45
0
КиРуся :
2026-06-25 09:01:49
22
Tatosha :
Ніхєра собі, мача лате так і п'ю. Я з 2022 року урізаю апетити, вже і до перукаря не хожу, хоча ненавиджу на собі довге волосся.. Але дмвуюсь лющям, у яких досі все як і було...
2026-06-25 13:40:54
6
CherryLady :
Люди почали економити на емоціях і задоволеннях. Це початок нищення суспільства/ все що було «люксове» буде звертатись
2026-06-25 15:21:16
2
Юлія Нестерова 🌹 про зефір :
Будем триматися
2026-06-25 09:11:19
1
Oleksandr Khudekovskyi :
Це взагалі загальносвітова тенденція. Буквально нещодавно бачив відео від американця, який прямо каже - ціни непропорційно пішли в гору на 100-200%, а базовий мінімум лише на 20%
2026-06-25 15:57:55
0
КОТЯЧА ЕКСПЕРТКА :
У нас просто практично немає середнього класу. Або бідний або багатий. Ще раніше 30-40к було норм зп, а щас це на одну людину аби прожить+оренда. А хтось живе і на 10-15к. Пенсіонери ваще мовчу 3-4к мають, економіка в жопі 🫠
2026-06-25 15:55:20
1
liubchik.nail :
Так я з бьюті бізнесу і це відчувається
2026-06-25 15:14:49
1
alienfrayy :
На всём !И ногти тоже туда же 😁😂 1,5 к на 3 недели , пффф спасибо
2026-06-25 15:09:47
0
To see more videos from user @cmohandless, please go to the Tikwm
homepage.