@wr6ider: Moje życie to kino akcji! Co tu dużo mówić. Chcieliście kiedyś zostać jakimś superbohaterem? Ja powiem Wam szczerze zawsze Batman to była ta postać którą chciałem być. Nawet to uniwersum, takie gotham city to każde większe miasto za kilkadziesiąt lat, nie miał super mocy, fartnelo mu się bo miał bogatego ojca. Kupił dobrą furę, motocykl trochę gadżetów i w nocy lotka na miasto chronić miasto. No nie wiem chyba byłem realistą od dziecka a te opowieść wydawała się najbliższa rzeczywistości. A historia na filmie oczywiście w żartach nikt nic nie chciał ukraść of course😆😆🥰✌️😁😬🤓😳😶🌫️🤐☀️🚔🤞 #creatorsearchinsights #noc #batman #zlodziej #motocyklista
może najebany i chciał spokojnie do domu wrócić xd
2026-06-25 17:21:04
35
fandaewoo :
kto kradnie focusa MK2 ? przecież to po cenie złomu
2026-06-26 12:03:02
1
Paulina :
Pomylił się 🤦♀️
2026-06-26 10:06:26
1
Karol Woźniak :
ja można pomylić fabie z fordem
2026-06-25 16:55:03
6
Mariuszek :
Szczerze mocna pomyłka
2026-06-26 17:42:53
1
Magda 🩷🌴🇵🇱 :
Dobrze że tam byłeś 🥰
2026-06-25 12:16:31
1
jnunjin :
pomylil się poprostu
2026-06-26 06:50:33
4
tomaszek86hejter :
Idze idze „bohaterze” 😅
2026-06-27 00:50:25
0
daj spokój 👍72v :
Wrocław
2026-06-25 21:38:53
1
Maciej Kułaga :
jesteś super
2026-06-25 13:29:00
0
~○●†●○~ :
2026-06-25 09:06:10
2
WR6ider :
To żarty przecież nikt nic nie kradł 😂😂😂
2026-06-25 10:15:54
2
Marcin 🫶❤️ :
hooot
2026-06-25 09:48:43
0
Gadek :
pomylił auta, widać w nim zaskoczenie jak się odchylił i spojrzał na auto
2026-06-25 17:56:55
6
gym_rat :
ludzie nie skumali przekazu XD
2026-06-26 21:31:22
1
. :
mój tata miał kiedyś służbowy samochód i był na parkingu, na którym było pełno takich aut i wszedł do auta, ale jak chciał odpalić to już nie dało rady i się skapnął, że to jednak nie jego auto
2026-06-26 20:16:37
1
babbz71 :
pomylił auta bakiewicze
2026-06-25 22:26:24
1
Bartoszowaty :
Dziś miałem podobną sytuację 😂😂😂
postawiłem auto pod sklepem a tam na wjeździe są miejsca na max 2 auta 😂 noo i wracam z kebsem a obok mojej a4b6 czarnej stoi czarna jakas nowa audi , idę już w kierunku auta a jakiś dziadek mi podchodzi i szarpie za klamkę , więc kulturalnie pytam " teee nie po je bało ci się coś ?" czego szarpiesz za tą klamkę , a gość mówi przepraszam pomyliłem auta i otwiera samochód stojący metr dalej , tłumacząc się że to nie pierwszy raz jak pomylił auto 😂😂
2026-06-25 22:42:03
1
… :
Kurczę ale na pewno? Ja kiedyś też się włamywałam do obcego auta , dopóki nie zobaczyłam rejestracji 🤣🤣😅🙈 wstyd mi tak było że hoho. Może zamyślony był czy coś, i mu się auta pomyliły. Przecież ciśnie bekę jak idzie do swojego.
2026-06-25 09:41:39
4
maksiu359 :
klasyczna pomyłka, kiedyś obok mojego auta stało identyczne, podchodze łapie za klamke i sie nie otwiera (mam bezkluczykowy dostęp) pomyślałem, ze chyba ten bezkluczykowy dostep sie zepsuł, wiec otwieram z pilota a tu widze auto obok miga awaryjnymi, ze sie otwiera...
2026-06-25 20:58:36
1
TheHomer19910707 :
Przecież widać wyraźnie że pomylił auta 😓
2026-06-25 21:49:41
1
To see more videos from user @wr6ider, please go to the Tikwm
homepage.