patagonia 80 % dochodu przekazuje na ekologię czyszczenie morza ,lasy deszczowe itp ściśle współpracuje z greenpeace 👍 szacun dla nich
2026-06-25 13:19:33
192
Shalaq :
ja mam kilka ciuchów z Patagonii, markę wprowadził do rodziny tata wedkarz. Już w latach 90 ściągał do PL katalogi LL Beana ;) marka jest bardzo dobra🥰
2026-06-25 10:34:19
44
Mariusz Max Maxymiliano :
The bill
2026-06-25 20:38:48
1
Patykikijek :
ale carhartt klasa jak coś 🔥
2026-06-25 13:34:38
3
Radzik Sadzik :
W punkt. Odzież tragicznej jakości. Wszystko się mechaci. Najtańszy poliester. Jadą tylko na nazwie. Wiem o czym piszę bo siedzę już długo w markach outdoorowych.
2026-06-25 13:14:30
7
Klipsuuu :
słyszałeś o Apple?
2026-06-25 16:22:30
11
orkisza❤️ :
Wyglądasz jak Arvid Linblad z f1
2026-06-25 09:26:09
7
Łukasz Włoch56 :
Fajny jest na taką przejściową wiosnę: jak masz 12-16St. Trochę za zimno na krótki rękaw, a w krurtce czy bluzie jest za ciepło 😉 cały kwiecień i maj praktycznie przechodziłem w podobnym, szczególnie na porannym i wieczornym spacerze z psem 😉
2026-06-25 09:55:04
0
Marta Ravska :
Green washing
2026-06-25 21:12:58
0
Piccione :
Imo genialne !
2026-06-25 15:54:22
1
Nikoś😜 :
pierwszy
2026-06-25 09:16:42
1
Shaolin Yanyue :
wszystkie
2026-06-25 10:36:22
0
FerN :
najbardziej przereklamowane w usa jest USA
2026-06-26 00:46:46
0
kaufmann :
Kubrak a nie kamizelka
2026-06-25 23:38:39
0
Tomson🏀 :
1
2026-06-25 09:16:55
1
Slasher :
pracowałam w magazynie Patagonii. płacę dla pracowników były poniżej minimalnej przez brak dodatków zmianowych i wykorzystanie luk w prawie płac. co prawda Patagonia to był tylko jeden dział firmy która zajmowała się wysyłką różnych marek xd ale no płaca głównie za markę produkcja w Azji
2026-06-25 10:49:49
0
rokieł2115 :
4
2026-06-25 09:18:00
0
user7210450135677 :
fajny filmik
2026-06-25 11:13:21
0
Filipek322 :
4
2026-06-25 09:20:42
0
itszack :
Nice
2026-06-25 09:23:38
0
user8476761977183 :
Ja akurat lubię kurtki Patagoni
2026-06-26 01:43:26
0
19Tashka :
pierwszy
2026-06-25 09:17:47
0
dzulian :
jest świetna zakładam ja pod kurtkę w góry ponieważ nie krępuje ruchów w przeciwieństwie do polara
2026-06-25 15:55:13
0
Ā :
Jest dobra mam shella który się porwał z 3 razy i mi wymieniali za darmo za każdym razem
2026-06-25 12:57:47
0
pepso :
ciuchy wędkarskie padagonii mają legendarną trwałość i jakość. do tego serwis gwarancyjny jest też legendarnie dobry. jeżeli potrzebuje ciuchów na ryby to jeżeli nie stać wybieram patagonie.
2026-06-25 18:11:55
0
To see more videos from user @ogarnij_swoj_inglisz, please go to the Tikwm
homepage.