Дядя Саша, з 8 років до вас стабільно ходив. Ви могли розповісти про кожну гру яку я думав купити та навіть рекомендували конкретні. Дякую вам за дитинство. Найкращий магазин ігор та консолей!
2026-06-25 17:04:44
145
_volodymyrovych_g_ :
UFC є на Xbox One?
2026-06-27 17:46:37
0
valentunapetrivna :
магазину більше років, ніж мені)
2026-06-25 16:23:38
47
cat_cotunio :
о, десь 30 років назад дядя Саша питав мене, чи я маю дома телефон коли я брала фільм Дзвінок. думаю нашо дяді то знати😁. просто дядя Саша вже подивився,фільм, а я ще ні
2026-06-25 21:04:03
58
rerksd :
малий заходив дивитись на диски…
2026-06-25 17:49:53
26
ВІТЕР :
ого! Саша легенда Франківська! коли бачу завжди з піднятою голову інтелегент! забули сказати,що магазин знаходиться по вул.Чорновола!
2026-06-26 18:48:53
4
NYO :
Скільки років цьому магазину,ще я пам'ятаю щось купляв як був молодим років +- 30 назад
2026-06-25 20:19:56
9
borcyxa555 :
Legends never die 😎
2026-06-26 07:07:14
1
Ірина Семчук :
Дядя Саша , ви крутяк ! Рада бачити в Тік тоці !
2026-06-25 23:48:18
9
Vadim Tattoorov :
ʼʼБлогер від Богаʼʼ😁💪🏼
2026-06-27 08:56:05
1
Julia Bellamy :
Ой ще памʼятаю ваш магазин, коли мені десь 13 було, зараз 31) рада, що ви ще є)
2026-06-25 19:44:02
6
VovaSavedchuk :
Дядя Саша легенда, магазин як машина часу, дякую за дитинство
2026-06-27 15:36:45
1
Iryna Tatyga :
Ціна сонька 5?😬
2026-06-27 09:32:00
0
ОЛЯ :
Ооо легендарний магазин!!!
2026-06-25 18:20:59
1
Ромко :
Пирожки, ето приятно 😂😂😂
2026-06-25 19:20:59
0
Greenlock :
легендарний магазинчик
2026-06-25 15:46:28
15
11111 :
Дядя Саша тропа протоптана!
2026-06-25 09:53:44
19
Mister Jackson :
Дядя-Сонька 😂
2026-06-25 16:34:43
6
Good man :
я у вас прошивав 3 плойку, дуже дякую
2026-06-25 11:50:13
5
Chasprosto :
Dendy i Sega i SNES теж має бути обов'язково!
2026-06-27 08:19:10
0
из жалости :
а на xbox one є?
2026-06-26 09:31:27
0
✝️65🤙 :
гта 5 на пс4 скіки?
2026-06-25 20:02:27
0
Roflan.Television :
Коментар у підтримку дяді Саші! Легендарний магазин, шматочок офлайн простору для олдових геймерів. Тарюсь там з часів ігор на дисках по 40 грн. Пережив ігроманію, сподіваюсь ще буде довго нас тішити своєю присутністю в місті 🔥
2026-06-27 08:55:03
1
Юрко :
привіт Саньок😂
2026-06-27 18:09:25
1
To see more videos from user @igrosvit_if, please go to the Tikwm
homepage.