@ngthahnquyy:

ntq
ntq
Open In TikTok:
Region: VN
Thursday 25 June 2026 09:31:45 GMT
84208
19068
21
10711

Music

Download

Comments

haidang061510
bi thuyên 38 :
Mấy bạn ơi , mấy bạn nhớ ngủ trước 11h và ngủ đủ 8 tiếng nha , buổi trưa phải ngủ 15-30p nha , ăn uống đừng quá cay hoặc quá ngọt quá hay chua nha , không được bỏ bữa nhất là bữa sáng , tập thể dục 10p-20p mỗi ngày , không nên tắm khuya và uống ít nhất 1,5 lít nước 1 ngày , và nhớ đi xe cẩn thận nhé..!!
2026-06-25 18:16:17
44
binhyennoinay85
dinhtrung :
đi khắp thiên hà anh vẫn sẽ bước đi để kiếm em
2026-06-25 09:53:57
30
gondeptrai410
🦍 :
Nhạc hay
2026-06-25 10:32:22
3
b4p.kh0i
b4p.kh0i :
Rất suy đủ để tôi suy ! :(
2026-06-26 03:48:09
1
khangho6528
. :
Sớm
2026-06-25 09:33:10
1
_nieuautmt_
v :
chéo ♥️vid với tớ kh aaa
2026-06-25 13:09:33
3
_rayzz01_
ăn dép thay cơm :
nỗi nhớ này..
2026-06-25 11:00:57
2
dn1305_
n :
xhh nha anhh
2026-06-25 10:51:53
1
renmayacjhw._
renmayacjhw._ :
2026-06-26 03:49:50
0
t.h139.9
Sao xanh. :
Hả…..!
2026-06-25 17:20:06
1
phaichiu2011
K :
xhhhh🥰
2026-06-25 13:31:50
1
ngthlyna0709
Na Ly :
sớm
2026-06-25 09:36:21
1
hieu191012
Mɪnh H¡eu 💤 :
muộn rồi 😔😔
2026-06-25 09:42:25
1
tttp712o9
thanhphuong :
em nói sẽ về nhưng em bao lâu..😔
2026-06-25 15:12:05
1
_iam.kviez
khanhvie :
🥰🥰🥰
2026-06-25 23:35:26
0
To see more videos from user @ngthahnquyy, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Біля магазину «Епіцентр» у Києві сталася ситуація, яка змушує замислитися. Наша громадська організація помітила автомобіль, припаркований на місці для людей з інвалідністю. Ми не конфліктували, не провокували — лише ввічливо звернулися до молодого чоловіка з проханням переставити автомобіль на інше місце. Тим більше, що вільних паркомісць навколо було достатньо. Ми пояснили, що сьогодні місця для людей з інвалідністю мають особливе значення. Через війну дедалі більше наших захисників повертаються додому з важкими пораненнями, ампутаціями та на протезах. Для них ці місця — не привілей, а необхідність. Та найбільше здивувала реакція. З автомобіля вийшли ще дві дівчини, і замість того, щоб замислитися над ситуацією, їх найбільше хвилювало те, що вони потрапили на відео. Хочеться поставити просте запитання: чому багатьох більше турбує камера, ніж власний вчинок? Чому так складно проявити повагу до людей, які втратили здоров’я, захищаючи нашу країну? Ми нікого не принижуємо. Ми лише хочемо нагадати: повага починається з простих речей. Якщо поруч є десятки вільних місць, залиште паркомісце для того, кому воно справді потрібне. Бо саме там може припаркуватися людина, яка віддала своє здоров’я заради всіх нас.
Біля магазину «Епіцентр» у Києві сталася ситуація, яка змушує замислитися. Наша громадська організація помітила автомобіль, припаркований на місці для людей з інвалідністю. Ми не конфліктували, не провокували — лише ввічливо звернулися до молодого чоловіка з проханням переставити автомобіль на інше місце. Тим більше, що вільних паркомісць навколо було достатньо. Ми пояснили, що сьогодні місця для людей з інвалідністю мають особливе значення. Через війну дедалі більше наших захисників повертаються додому з важкими пораненнями, ампутаціями та на протезах. Для них ці місця — не привілей, а необхідність. Та найбільше здивувала реакція. З автомобіля вийшли ще дві дівчини, і замість того, щоб замислитися над ситуацією, їх найбільше хвилювало те, що вони потрапили на відео. Хочеться поставити просте запитання: чому багатьох більше турбує камера, ніж власний вчинок? Чому так складно проявити повагу до людей, які втратили здоров’я, захищаючи нашу країну? Ми нікого не принижуємо. Ми лише хочемо нагадати: повага починається з простих речей. Якщо поруч є десятки вільних місць, залиште паркомісце для того, кому воно справді потрібне. Бо саме там може припаркуватися людина, яка віддала своє здоров’я заради всіх нас.

About