@mealtime.ukraine: Відповідь користувачу @Saho41 👉 замовити доставку можна на нашому сайті або за телефоном, які вказані в шапці цього профілю 🏬 Адреси фірмових магазинів: 📍м. Київ, вул. Олександра Олеся 7 (ЖК Варшавський 2) 📍пр-кт. Європейського Союзу, 45А (ЖК Варшавський) 📍м. Киів, вул. Всеволода Змієнка, 34/21 (ЖК Варшавський 3) 📍м. Київ, вул. Данила Щербаківського 45А 📍м. Київ, вул. Юрія Кондратюка, 3 (ЖК Міністерський) 📍м. Київ, вул. Олени Пчілки 2 📍м. Київ, вул. Дніпровська набережна 15к (ЖК Грейт) 📍м. Київ, вул. Юлії Здановської 50/2 (ЖК Ліко-Град) 📍м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 26-г (ЖК Нова Англія) 📍м. Київ,Академіка Філатова, 1/22 📍м. Київ, вул. Олеся Бердника, 1В (ЖК Нивки Парк) 📍м. Вишневе, вул. Європейська 8б 📍Київська обл., Бучанський р-н., Петропавлівська Борщагівка, вул. Львівська, 1а (ЖК Львівський) 📍Київська обл., с.Софіївська Борщагівка, пр-кт Мартинова,11 (ЖК Софія Резідент) 📍м. Львів, вул. Малоголосківська, 32г (ЖК Plus 2 Development)
MealTime.Ukraine
Region: UA
Thursday 25 June 2026 09:47:19 GMT
Music
Download
Comments
__Vlad__ :
Доброго дня, чи буде ваш магазин в місті Бориспіль ?)
2026-06-25 10:08:53
3
Marina Labniyk :
А в яких містах є ваші магазини
2026-06-25 14:59:37
1
Ольга Бакунець805 :
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де ще в Рівному можна придбати вашу продукцію, окрім АЗС «БРСМ»? На цій заправці майже немає ваших страв. Якщо є інші магазини чи точки продажу, напишіть, будь ласка. Дякую!
2026-06-25 22:30:52
0
Тату мастер :
Коли буде огляд на заклад Ровесник?Дуже цікаво.
2026-06-25 13:12:27
1
katywkaodessa :
Задолбали завидовать прекрасной 😳😳😳прекрасная семья,занимается своим любимым делом🥰🥰🥰не Завидуйте и следите за собой😳😳😳
2026-06-25 10:13:05
2
Vexation team :
ого грамотєй
2026-06-25 11:35:46
1
СнежКО :
поговорка🤣
2026-06-25 17:46:30
0
Володя Брыж :
А я позавчера брал ваш чай на заправке граница Руминия Сербия 👍
2026-06-25 18:41:38
1
seryi_vaybovyi :
Теж жахливо відповідати не по суті, а по граматЕці👎
2026-06-25 19:40:42
0
UserUA :
решил сегодня в первый раз попробовать что-то от мил тайм и купил на брсм ваш техасский бургер,ну что могу сказать,бургер реально сочный и сытный🤝👍🏻 жаль что только одна позиция была,и вообще жаль что в Харькове до сих пор нет вашего магазина фирменного,Кернес бы вас умножил на ноль за это 😅
2026-06-25 14:06:46
1
Виталик :
Так он не за рекламу говорил, а за выращивание раков
2026-06-25 14:41:39
1
igoras :
😂😂😂єто по суржику 😂😂😂
2026-06-25 10:22:22
1
Алена ДавидОК :
😁
2026-06-25 10:41:35
1
Оксана Лялька :
😂😂😂😂😂
2026-06-25 18:00:33
0
Happy Divers Eilat :
😂😂😂
2026-06-25 18:42:57
0
Anton :
😂😂😂
2026-06-25 11:06:58
1
To see more videos from user @mealtime.ukraine, please go to the Tikwm
homepage.