бо школи треба будувати, у нас в Борисполі переповнені всі школи і давним-давно дві зміни
2026-06-25 19:54:06
11
y.ya.ya :
4 роки тому записала доньку в 1Р клас на ІІ зміну в Софіївський Борщагівці, планула і перевела в київську школу. В ліцеї 2 класи, вчаться на І зміну, менше тривог ніж в області, менше онлайн навчання. Правда возити щодня. Але якщо робота в Києві -то ок.
2026-06-25 19:51:40
4
Юля. МАМА РАННЬОЇ ПТАШКИ :
Тим часом, у доньки в школі у Києві 18 учнів у класі, є класи тільки А, Б, В
2026-06-25 18:40:42
9
Лєго Студіо :
на лівобережжі, Лук'янівка по 1 класу на школу...
2026-06-25 23:23:22
1
✨Фетрові овочі і фрукти ✨ :
Оце так😳Я раніше більше ніж Г ніколи не чулаа
2026-06-25 21:13:24
3
OLEG_OFFICIALLE :
Це жесть 😳😳😳
2026-06-25 11:00:49
4
Talia :
у нас Є у Вишневому 😂поки ....але буде більше після того як 2 школу зробили виключно лише 10-12 класи
2026-06-25 17:38:43
1
aiva.beauty :
У нас 5м, і два дні очно а 3 дні дистанційно
2026-06-25 16:32:04
1
msss_sasha :
Якось не смішно 🥺
2026-06-25 16:47:40
3
Mariia :
😳😳😳😳😳 Я думала в Крюківщина школа переповнена. Бідні діти і батьки
2026-06-25 18:07:48
1
👸🏼 :
ага, і в 2018 році мені відмовили в роботі, хоча вчителів не вистачає
2026-06-25 19:48:17
1
Олеся /Круїзи &Подорожі :
А в нас 10Є😁, ми вже звикли))
2026-06-25 16:27:59
0
Natalisha :
6 років тому ми туди йшли в Р клас😉😄😃😁😆...1-4 класи була друга зміна))
2026-06-25 22:32:25
0
nika.illya :
йдіть до нас, у нас два маленькі класи
2026-06-25 21:29:50
0
panda :
В нашій паралелі був "Є" клас,а на два роки старше був "З", але щоб отак, ще ніколи не бачила.
2026-06-25 21:18:29
0
L👾 :
Це по скільки дітей в класі?
2026-06-25 21:03:28
0
Снежана Медведчук :
В нас в Києві всього 3 класи по 25 дітей!
2026-06-25 19:52:10
0
Alla93 :
Ліцей #50 набирає дітей у перші класи, перша зміна і гпд до 19:00.
2026-06-25 19:11:02
0
Ukr :
а у нас 18 дітей в класі...а у 1-ші класи не можна три класи по 24 відкрити... дайте трохи дітей на Лівий берег
2026-06-25 18:28:54
0
Ірина Герасименко :
1-н
2026-06-25 19:44:53
0
Melisandra :
У мене племінник в 1-О був😅
2026-06-25 23:25:12
0
Xenia :
тю...Київ, 83 рік, я пішла в 1 Р, в класі 40 учнів
2026-06-25 19:23:36
0
Alenka :
після М є тільки Н а не 5 класів )
2026-06-25 19:27:45
0
A_lisa :
в Києві дітей навіть не вистачає. В школах вже по 2 перших класів та 2 п'ятих ккласів
2026-06-25 17:25:25
2
To see more videos from user @irabezpalyuk, please go to the Tikwm
homepage.